Evlilik Sitesi

Yalova Dul Bayan

Selam olsun beyler. Yalova Dul Bayan Şebnem ben. Yaşım 40. Yaşıma uygun erkek arkadaş arıyorum aslında. Yine de küçük veya biraz büyük olabilir fark etmez. Önemli olan ne biliyor musunuz? Beni taşıyacak olması, kıskanması, sevmesi, hep yanımda olması. Bunlar olduktan sonra yaşın önemi yok bana göre. Zaten 5 senedir yalnızım ben, Yalova Dul Bayan kaldıktan hemen sonra kafamı dinlemek istedim ama sanırım bayağı fazla dinlemişim. O yüzden Yalova dul bayan ilanı açmayı uygun buldum. Ne dersiniz aradığım kişi burada mıdır? Beni sever mi, bu güzel bayana aşık olur mu? Yalova Bayan Arkadaş

Yalova ilanları için farklı sitelere de baktım ama yok buradaki heyecanı göremedim. Çünkü burada beyler hep yorum yazmış ve sanırım mesajlarını da atmış. Zaten mesaj atmayanlara Whatsapp numarası vermek yanlış olur sanırım. Bekliyorum ben de böyle yapacağım kimse merak etmesin. Zaten kısa sürede tanışmak için cep numarası şart. Görüntülü arayacağım ama bilginiz olsun. Yüz güzelliğine önem vermem ama yine de görsem iyi olur sanırım.

Yalova Dul Bayan Whatsapp Numarası

Eee beyler siz anlatın biraz da. Neler yapıyorsunuz, ben çalışmıyorum mesela ihtiyacım yok. Burada yaşıyorum günlerim harika ve yalnız geçiyor anlatabildim mi? O nedenle bana mesaj atanlara hemen dönüş yapacağım. İnanın artık bünyem de kaldırmıyor yalnızlığı. Haliyle sizlerle ne kadar iyi anlaşırsak şansınız o kadar fazla olur. Ha bir de herkesle arkadaş olurum ama sevgilim 1 kişi olur. Normali bu zaten değil mi? Yozgat Bayan Arkadaş

Yaş kriterim yok. Rahatlıkla mesaj atabilirsiniz. Ben insanlara değer veririm, severim, hoşlanırım ama saygısız olanları engeller geçerim bilginiz olsun. Yalova dul bayan whatsapp numarası arıyorsanız dediğim gibi doğru yerdesiniz. Biraz kibarlık biraz da romantik adam arıyorum.

”SSS”

Yalova Dul Bayan Whatsapp Numarası

Eee beyler siz anlatın biraz da. Neler yapıyorsunuz, ben çalışmıyorum mesela ihtiyacım yok. Burada yaşıyorum günlerim harika ve yalnız geçiyor anlatabildim mi? O nedenle bana mesaj atanlara hemen dönüş yapacağım. İnanın artık bünyem de kaldırmıyor yalnızlığı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu