Evlilik Sitesi

Whatsapp Kız Telefon Numaraları 2024

Whatsapp Kız Telefon Numaraları 2024

İnternet sitemizin bu bölümünde WhatsApp’ta sohbet edebilecek kız numaraları, sevgili arayan kız numaraları bir erkek arkadaş arayan kız numaraları, dul bayanların cep telefon numaraları, ciddi evlilik düşünen bayanların telefon numaraları, evlenmek isteyen kadınların cep numaraları gibi konular yer almaktadır.

WhatsApp Kız telefon numaraları Selam İsmim Nalan 29 yaşındayım güler yüzlü, oldukça pozitif bir kızım Şimdilik erkek arkadaşım yok. Nasipse buradan bulmak için Geldim. Ben kişisel bakımına oldukça önem gösteren ve her zaman güzel dolaşmayı ve güzel bir kız olmayı seven birisiyim. Bakımlı ve kültürlü bir kız olarak sizlerle birazcık sohbet etmek istiyorum. Ayrıca bayan telefon numaraları arayanlar içinde bir sürprizim olacak. İlk olarak hedefim WhatsApp’ta sohbet etmek isteyen erkeklerle tanışmak olacak. Çünkü direkt olarak telefonda konuşma konusunda birazcık acemiyim.

Öncelikle sizlere biraz kendimden bahsetmek istiyorum arkadaşlar. Ayaklarının üzerinde duran, durmadan kariyer peşinde koşan, sürekli çalışan ve hedeflerini kovalayan bir kızım. Hayatım boyunca ailemden ya da akrabalarımdan hiçbir şekilde destek görmedim Zaten istemiyorum böyle bir şeyi…

Sürekli aktif ve çalışan bir kız olduğum için dolayısı ile arkadaş çevresi oldukça geniş olan bir bayanım. Çevremde hem erkek hem de bayan olarak çok fazla insan var. Ben de Bakımlı ve güzel bir kız olduğumu düşünüyorum Yoksa bu yüzden etrafında Bana çıkma teklif eden birçok erkekle karşılaşıyorum. Ancak şöyle bir durum var ki bu durum son zamanlarda beni oldukça rahatsız etmeye başladı diyebilirim. Çünkü insanın gerçekten hayatında ciddi anlamda aşk yaşayabileceği ve gerçekten sevebileceği dertlerini ve sıkıntılarını anlatarak omuzuna yaslanıp ağlayabileceğim ve dertleşebileceği bir sevgiye ihtiyacı oluyor. Ne yazık ki Türkiye’deki erkeklerin büyük bir bölümü kadınlardan yani kızlardan faydalanmaya çalışıyor. Böyle ciddi anlamda sevecek ve gerektiği kadar değer gösterecek Bir Erkek bulmak neredeyse imkansız hale geldi. Tabii ki durum böyle olunca da benim gibi kızlar sevgili hasreti çekiyor Ve bu tarz internet sitelerinde arama yapmaya başlıyor. Bu son derece normal bir durum arkadaşlar.

Benim gibi kız numaraları ya da kadın telefon numaraları arıyorsanız birazcık dikkatli davranmanızı tavsiye edebilirim. Çünkü Facebook Twitter Instagram TikTok ya da böyle arkadaşlık sitelerinde ki bütün kadınlar çok da güvenilir olmuyor. Çoğu zengin koca avcısı. Ne yazık ki kızların büyük bir bölümünün zengin koca arıyor olması da beni çok üzüyor. Önemli olan gerçekten sevmek ve aşık olmak değil mi? Sanıyorum ki benim gibi insanlar çok az kaldı. Sürekli çıkar ve kullanılmaktan gerçekten artık Çok sıkıldım insanların çıkarcı olması ve beni kullanmaya çalışmak çabaları artık midemi bulandırıyor. Bu yüzden de online olarak da görüşebileceğim bir sevgili arıyorum. Tabii bu sevgililik döneminin belirli sınırları olacak. Kız numaraları arayanlar telefonda sohbet etmek için arıyor diye düşünüyorum. Bu yüzden WhatsApp kız numarası arıyorum diyenlerle öncelikle birazcık tanışmak ve kaynaşmak istiyorum.

Kız numaraları arıyorum diyen erkekler genelde zengin erkeklerden oluşuyor bunu da anlamış değilim. İnternette kadın numaraları sayesinde yeni kızlarla tanışarak onlara para ve puldan bahseden tiplerden hiç hoşlanmam. Ben tanışmak isteyeceğiniz ve uzun uzun telefonda sohbet ederek günün sıkıntı ve stresini atabileceğiniz kültürel yapıya ve zekaya sahip bir kızım. Bu yaşıma kadar birkaç kez tabii ki benim de Sevgilim oldu Ve çok ciddi ilişki idi ama hiçbiri evlilik gibi bir şeyle sonuçlanmadı. Çünkü ben karşımdaki erkeği analiz etmeden onunla ciddi bir ilişki masasına oturmam. Benim amacım kesinlikle aradığım türden bir erkek arkadaş bularak gerçek aşkı ve gerçek sevgiyi elde etmek. Aradığımı bulamadıkdann sonra bir ilişkiyi yürütmek bana hiç mantıklı gelmediği için sürekli şimdiye kadar hayatıma giren erkeklerden ayrılmak zorunda kaldım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu