Evlilik Sitesi

Whatsapp Evlilik İlanları

Menekşe ben selamlar herkese öncelikle. Yaşım 29. Whatsapp evlilik ilanları konusunda sohbet edeceğim birine ihtiyacım var. Tamamen evlilik üzerine düşünüyorum bu sohbeti çünkü yuvamı kurmaya niyetliyim artık. Bu tür konularda pek rahat konuşamasam da mesajlarınızı bekliyorum. Mesaj atan beylere Whatsapp numaramı atacağım ondan sonra merak ettiğiniz her konuda konuşabiliriz. Evlilik ne bileyim garip bir duygu olarak görülebiliyor. Ama çevremde bekar kız arkadaşım kalmadı buna ne diyeceğim peki? Ben estetik açıdan oldukça güzel bir bayanım. Kendime bakıyorum çünkü. Kimseye boş yere sevgi beslemem.

Whatsapp evlilik ilanları için buradan yazmaya karar verdim en sonunda. Aslında biliyor musunuz çok düşündüm bu konuyu ben. Lakin bekleyerek bir yere varamayacağımı da biliyorum. Haliyle artık karşıma çıkacak dürüst bir erkekler evlilik planları yapacağım. Dürüst olmanın yanı sıra yaş konusunda biraz düşünceliyim. Yani en fazla 35-36 olabilir.

Whatsapp Evlilik İlanları Sitesi

Geçenlerde yaşadığım garip bir durumu da sizlerle paylaşmak istiyorum. Arkadaşlık teklifi aldım falan her şey iyi hoş gidiyor. Beyefendi evliliğe hazır olmadığını ve uzun bir sürecin yaşanabileceğini söyledi. Beni herhalde sadece bayan arkadaş olarak algıladı. Hemen araya mesafe koydum ve yoluma baktım. Bu tür durumlarla ilgilenmem ben. Sadece evlilik üzerine hayal kurarım arkadaşlar bilinsin bu böyle.

En başından söylüyorum ki sonra vay efendim siz böyle dememiştiniz falan olmasın. Süreç gerçekten garip işliyor arkadaşlar. İnsanlar birbirinin arkasından konuşuyor, sevgi yok alaka yok ilgi yok. Nereye kadar böyle gidecek ben bilmiyorum. Hayatımdaki en iyi aşkı bulmaya yemin ettim aslında. Anlayışlı, çok kıskanç olmayan erkekleri mesaj atmaya davet ediyorum. Dedim ya ondan sonra numaramı vereceğim sohbete geçeceğiz. Ay biraz heyecan da var bende kusura bakmayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu