Bayan Arkadaş Bul

Web Chat

Web Chat, evlilik sitemizde Web Chat başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… Web Chat başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

Web Chat

Ben Patricia 34 Yaşındayım. Ben Alman asıllı bir Müslümanım. Neşeli, mülayim bir kadınım. Bağımsız, profesyonel ve dürüstüm. Hayatta halen hedefime ulaşamadığımı gösteren bazı deneyimler yaşadım. Tanrı bana yardım etsin.
Ne arıyorum: İnşallah iyi, dürüst ve sadık bir adam. Tanrı’ya iyi bir yaşam ve doğru bir yol elde etmek için benimle çalışan ve dinimizi benimle tamamlayan biri. Çünkü Tanrı bizi çiftler halinde yarattı. Umarım doğru olanı bulurum.
Görünüm

Boyutum: 166-170 cm (65,1 – 66,9 inç)
Göz rengim: yeşil
Saç rengim: kahverengi
Rakam: birkaç kilo fazla
Kilom: belirtmek istemiyorum
hayat
Medeni durumum: boşanmış
Diyetim: Beni sağlıklı ye
Sigara içme durumum: Hayır, ama ben
Alkol içer misin? Hayır.
Anadilim: Almanca
Fitness düzeym: hemen hemen
Kendi evim: Çocuklarımla yaşıyorum
Çocuklarım: Evet, iki çocuk
Çocuk sahibi olma arzum: Gösteriş yapmak istemiyorum
Eğitim düzeym: ortaokul yahut ortaokul
Mesleğim: çalışan
Mesleğim: eğitim
1. Yabancı dil: İngilizce
Kişiliğim: düşünceli
din
Uygulamam: yaşamaya çalış
Bir başörtüsü takıyor musunuz yoksa bir başörtüsü takan mı arıyorsunuz?
Orucum: evet orucum
Kur’an okuyor musun?
Yemeğinizdeki bileşenlere dikkat ediyor musunuz?: Evet
Dönüştürüldünüz mü?: Evet
Aile değerleri: orta
İlgi
Hobilerim: sinema, müzik, müze / sergi, yazı

Yoğun bir biçimde çalışmaktan sıkılan ve yalnızlıktan bunalan her birey için kesintisiz bir biçimde hizmet sunan söz mevzusu canlı söyleşi hem erkekler bunun yanı sıra hanımlar için hizmet sağlamaktadır.
Unutulmayacak anlamış olurı yaşamak isteyenler, eğlenceye doymak isteyenler ve en önemlisi de güvenli bir halde gerçek bireyler ile bildirişim kurup yeni yeni insanoğlu tanıyıp yeni yeni aşklara yelken açmak isteyen her bireyler için; günün her saatinde ve her anda açık olan söz konusu muhabbet sitesi hizmet sağlamaktadır.
Her bireyin aradığı içten ve doğal olan dostlıkları her birey konuşma yolu ile internet sitesi aracında rahatça bulabilecektir. Sıcak ve içten bir an olsun yaşamak isteyen her bireyin söz mevzusu web sitesini ziyaret etmesi bi hayli rahat ve bununla birlikte da olabilecekdür.

İnternet üzerinde geçirdiğiniz zamanlarıniz için her daim sorunsuz bir chat sayfası arıyor, yeni arkadaşlıklara yelken açmak istiyorsanız senelerden beri hizmetine binlerce üyesi ile idame eden sayfamızı tercih edebilir ve böylece başarılı bir halde tüm ülke ve dünya çapından yeni arkadaşlıklara adım atabilirsiniz.
Bunun için tek yapmanız gereken şey söyleşi siteleri içinde önder konumda bulunan portalımızı tercih etmek olacaktır. Bakılmış olduğunda düzeyli ve hoş sohbetlere imza atabileceğiniz bir mevzuşmaya tanıklık etmek için sizleri de web sitemize beklediğimizi belirtiyoruz.
Hem genel bununla birlikte özel sohbet odalarında hiç şüphesiz beklediğinizden fazla daha iyi anlara tanıklık edeceksiniz. Ücretsiz üyelik ile sohbetin zevkine varacaksınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu