Sohbet

Vatan Chat Odaları, Vatan Chat Odaları Canlı Chat

Vatan Chat Odaları, evlilik sitemizde Vatan Chat Odaları yepyeni arkadaşlarla tanışın.. Vatan Chat Odaları Chat yapabilir ve Vatan Chat Odaları Canlı Sohbet, Vatan Chat Odaları telefonda sohbet, Vatan Chat Odaları görüntülü sohbet, Vatan Chat Odaları telegram sohbeti başlatabilirsiniz.

Vatan Chat Odaları Kanalları

Vatan Chat Odaları

Türk iyem Cennet Yurdum Vatan Chat Odaları. Bayrakları bayrak yapan, üzerindeki kandır, toprak, eğer uğrunda ölen varsa, vatandır Ne hoş bir makale başlığı demi arkadaşlar vatan dedin mi akan kanlar durur nede güzel demiş Mehmet Akif Ersoy Vurulup tertemiz alnından, uzanmış yatıyor bir hilal uğruna, ya rab, ne güneşler batıyor.Vatan üzerine çok sözler şiirler destanlar agıtlar yazılmıştır varmı vatan gibisi varmı toprak gibisi bülbülü koymuşlar altın kafese illede vatanım demiş işte vatan sevdası hayvanlarda bile var insanda olmazmı hemde nasıl olur.

Hele birde yurt dışındaki yaşayan gurbetçilerimize sorsak vatan nedir vatanı özlemek nedir.Vatanın özlemini toprak özlemini Türkiye sevdasını bence en fazla gurbetçilerimiz bilir çünkü onlar ekmek davası uğruna yurtlarından sevdiklerinden Türk insanından uzak hasret ateşiyle kavrulan insanlarımız.Bakın hamilton ne demiş.Türklerden başka dini ve vatanı uğruna canını vermeye hazır asker görmedim doğru demiş işte Türk insanının vatan sevgisi bu arada.

Asker demişken bu arada geçmişten bu günümüze vatan için ölen şehitlerimize ALLAH dan rahmet dileriz mekanları cennet olsun.Evet arkadaşlar Türkiye’m cennet vatanımdan esinlenerek makalemin konusu vatan chat odaları chat demek sohbet demek istedim ki vatanımın adına bir sohbet odamın olsun Türkiye genelinden insanlar katılsın dünya çapındaki çeşitli ülkelerde yaşayan gurbetçilerimiz vatan özlemini Türk insanı özlemini vatan sohbet odalarına gelerek bir nebzede olsa dertlerine çare özlemlerine teselli olalım.Dillerinden dökülen: Yoruldum artık gurbet ellerde memleket özlemi yüreğimde.Kör olasın sen gurbet, sılaya hasret koydun.

Gurbet elde garip kaldım ağlarım. Ateş aldım yüreğimi dağlarım. Garip kaldım yüreğime dert oldu. Ellerin vatanı bana yurt oldu.İşte insanlarımızın yüreğini dalayan bu sözlere Vatan Chat Odalarında hep birlikte teselli olalım. Biliyoruz ki kimimiz Türkiye içinde memleketten sevdiklerinden hemşehrilerinden ayrı gurbetteki dostlarımızda mecburi geçim derdi için vatandan sevdiklerinden türk insanından ayrı hepimizin ortak derdi hasret sancısı.

Değerli chat sohbet odaları kullanıcıları Vatan Chat Odaları Türkçe sohbetlerin yapıldıgı bay bayan sohbet Türkçe müziklerin yayına girdiği radyosu ve Türkçe soruları ile oyun yarışma odaları ile sizlerin hizmetinden sizleri beklemekte buyurun gelin dinsin bu hasret tanış olalım arkadaş olalım dost olalım dertlerimize dertlerinize merhem olalım bekliyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu