Sohbet

Üye Olmadan Sevgili Bulma Siteleri – Arkadaşlık İlanları – Sevgili Bulma Sitesi – Dul Sevgili Bul

[ad_1]

Üye Olmadan Nazlı İle tanış

Merhabalar Ben Almanya’dan Nazlı adım gibi nazlı biriyim yaşım 33 Dul bir bayanım Hiç çocuğum yok burayı internette dolanırken fark ettim ve bende bir ilan bırakayım dedim belki kendime uygun birini bulabilirim dedim. Doğma Büyüme Almanya’da yaşıyorum İlk evliliğim bir Almanla idi anlaşamadım ve Kültürlerimiz çok farklı ben Türk kültürü ile büyümüş biriyim o yüzden kültürüme sahip çıkıyorum Burada yalnız yaşıyorum  ve çalışan biriyim Gurbetçi hayatı zordur her ne kadar burada büyüsem de sonuçta Türküm bazen Türkiye’ye memleketime Trabzon’a gidiyorum.

Almanya’da Sevgili Arayan Gurbetçi Bayanlar

Ben ciddiyeti seviyeli olmayı seven biriyim eve biraz eğlenceli insanım ama eğlenceyi dozunda bırakmayı da severim benim için ilk şart karşımdaki kişinin ne istediğini bilmesi öyle yalandan seviyorum aşığım ayaklarına farklı niyetlere girmek o ilişki başlamadan bitti demektir dürüst olmalı öncelikle açık sözlü ve yalan söylememeli benim parada pulda gözüm yok benim durumum burada çok iyi şükürler olsun sadece derdimi paylaşacak sevincimi paylaşacak bir erkek arkadaşa ihtiyacım var Bu kişi Türkiye’den de olabilir Almanya’dan da olabilir gönüller bir olsun yeter ki zamanla tanışır kaynaşırız.

Telegram da Görüntülü Sohbet etmek isteyen bayanlar

ilk başta Telegram aracılığı ile konuşabiliriz orada numara görünmeden konuşup tanışabiliriz birbirimizi iyice tanıdığımızda o zaman numaramı verebilirim ? ama hemen olmaz zaten Telegram da numara görünmüyor benim için bu durum uygun dur. aradığım kriterlere gelirsek benim yaşlarımda ailesine önem veren düzgün bir hayatı olan bir bey efendi ile tanışmak isterim şimdilik diyeceklerim bu kadar iyi günler dilerim.

İLAN DETAYLARI

  • İsim : Nazlı
  • Ülke Şehir : Almanya
  • Yaş : 33
  • İlişki durumu : Dul, Bekar
  • Hobileri : Belirtmedi
  • Aradığı Yaş : 33 35 yaş arası
  • Arayış : Sevgili Erkek arkadaş

1642140315 190 mesajgondermePost Views:
1.173

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu