Bayan Arkadaş Bul

Ücretsiz Sohbet Siteleri 2023

Ücretsiz Sohbet Siteleri, evlilik sitemizde Ücretsiz Sohbet Siteleri başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… Ücretsiz Sohbet Siteleri başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

Ücretsiz Sohbet Siteleri

ücretsiz sohbet siteleri, görüntülü sohbet siteleri bedava, ücretsiz görüntülü sohbet odaları

Ben Yasemin Ücretsiz olarak ilan verdim buraya. 44 Yasındayım. Erzurumda Yaşıyorum. Herkese Merhabalar, kardeşlerim ve dostlarımla dalga geçmeyi, Film izlemeyi ve seyahat etmeyi seven sakin ve şakali biriyim. Dışarıdan bir hayli ciddi görünüyorum ama gerçekte rahat ve açık bir insanım.
Ne arıyorum: Hayatımı paylaşabileceğim ve dinim üzerinde birlikte çalışabileceğim birini arıyorum. Ailenin onun için önemli olması ve onlarla bir şeyler yapmaktan hoşlanması güzel olurdu.

Benim bedenim: 151 – 155 cm (59.1 – 61.0 inç)
Göz rengim: kahverengi
Benim figürüm: ince
Hayat
Medeni durumum: Bekar
Sigara içme durumum: Hayır, asla
Alkol içiyor musunuz? Hayır.
Benim ana dilim: diğerleri
Çocuklarım: çocuğum yok
Çocuk sahibi olma arzum: evet
Eğitim düzeym: Üniversite
Mesleğim: eğitim
1. Yabancı dil: Almanca
2. yabancı dil: İngilizce
din
Mezhepim: Sünni
Benim pratiğim: pratik yapmak
Başörtüsü mü takıyorsunuz yoksa başörtüsü takacak birini mi arıyorsunuz?: Evet
Duam: günde beş kez
Oruç tutmam: Evet oruçluyum
Dönüştürdün mü?: Hayır.
Aile değerleri: Belirtmek istemiyorum

Mobil sohbet olarak senelerdir siz kullanıcılarımıza karşılıksız vermiş olduğumuz ücretsiz sohbet hizmetini hızını kesmeden sürdürmekteyiz. Gün gün çalışmalarımızı söyleşi odalarında hızlandırarak sorunsuz bir sohbet chat yapabilme olanağını siz değerli okurlarımıza sunduk. Sohbet sitelerimizde rahatça sohbet edebileceğinizi şüphesiz garantisini vermekle yetinmeyip, yeni dostluklara da adım atacağınızı söylemeliyiz. Alanında fark yaratarak sohbet ve chat sitesi olarak gayemiz bir tek düzeyli ve ücretsiz sohbet hizmetidir. Siz kıymetli kullanıcılarımızın da bu sohbetten yararlanması için yapmanız ihtiyaç duyulan sohbet odalarımıza bağlanıp size ilişkin bir rumuz seçerek birden çok dostluklar kurabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu