Evlilik Sitesi

Ücretsiz arkadaşlık ilanları yayınlayabilirsiniz – Erkek arkadaş arıyorum

Ücretsiz arkadaşlık ilanları yayımlayabilirsiniz. Ücretsiz arkadaşlık ilanları yayınlamak artık çok kolay oldu. Yapmanız gereken ilan sayfalarının altına arkadaşlık yorumu bırakmaktır.

Kimler ücretsiz arkadaşlık ilanları verebilir

18 yaş üstü bay bayan herkes arkadaş ilan sayfası oluşturabilir. Yapmanız gereken ilan sayfalarının altına arkadaşlık yorumu bırakmaktır.

İlan sayfasında kısıtlama olacak mı

Hayır hiçbir şekilde kısıtlama olmayacak tamamen arkadaşlık ilanı ve bilgilerinizin görünürlüğü ücretsizdir. Arkadaşlık ilanı verdiğinizde bilgileriniz ve telefon numarası yazmışsanız sürekli görünür. ileri ki tarihlerde belirli ücret karşılığında mesajlaşma veya telefon numarası yayınlanması için ilan yayın vb. ücretler talep edilmez.

Erkek arkadaş arıyorum sitesi güvenilir mi

Evet kesinlikle güvenilirdir. Bilgilerinizin gizliliği güvendedir. Düşünmeden ücretsiz arkadaşlık ilanları yayınlamak için iletişim numarasından talimat verebilirsiniz. Tanışma da ve bilgi paylaşmada site sorumluluk kabul etmez. Tüm sorumluluk tanıştığınız kişilerle aranız dadır.

İlan sayfası oluşturdunuz ve bir süre sonra ilanı yayından kaldırmak isterseniz whatsapp numarasından veya iletişimde bulunan meal adresine ilanımı yayından kaldırmak istiyorum dediğinizde bilgileriniz yayından anında kaldırılır. arkadaşlık ilan sayfanızı yayından kaldırmak için ilan sayfasında ki başlığınızı eksiksiz ve tam olarak bildirmeniz gerekiyor.

Arkadaşlık sitesinin diğer sitelerden farkı nedir

Arkadaş bulmaya niyetlendiniz ve internette bir sürü site gezdiniz dolaştınız kafanızda bir fikir oluştu. anladınız ki diğer arkadaşlık siteleri para kazanma üzerine kurulmuş bir sistem. Diğer siteler amacı para kazanmak olduğu için sadece para kazanmayı artırmak amaçlı dayatmalar yaptırımlar gold üyelik adı altında bir sürü para kazanma taktikleri kurmaktadırlar.

Durum böyle olunca arkadaşlık kurmak isteyenlerin küçücük ümitleri de boşa çıkıyor. Kalite çok düşüyor. Erkekler inanılmaz güvensiz kadınlar site tam bir melek gibi bir ortam oluşuyor. Aslında durum böyle değildir. diğer sitelerin para kazanma hırsından dolayı kalite düşüyor.

Erkek arkadaş arıyorum sitesinde para kazanma hırsı var mı

Erkek arkadaş arıyorum sitesinde para kazanma hırsız kesinlikle yoktur ilan sayfası oluşturmak tamamen ücretsizdir. İlan açıklamalarında ücretsiz arkadaşlık ilanları verebilirsiniz diye açıklamalar çok nettir.

Sitesinin amacı nedir

Erkek arkadaş arıyorum sitesi admini olarak bende bayan arkadaşlarla tanışmak ilişki kurmak istiyorum. Aynı zaman da arkadaşı olmayan bay bayan kişilerin arkadaşlık bulması için ilan sayfalarını ücretsiz yayınlıyorum.

Anasayfaya dönmek için lütfen tıklayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu