Evlilik Sitesi

Tunceli Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

Buradan ilanımı okuyacak herkese selamlar şimdiden. Canım sıkılmasa belki ilan açmazdım ama gerçekten bir arkadaşa ihtiyacım var onu anladım. Tunceli erkek arkadaş arayan bayanlar konusunda sohbete ihtiyacı olan varsa buyursun mesajlardan bana ulaşsın. Geri dönüşüm cep telefonuyla olacak ayrıca. Öyle ergenler gibi yorumlardan yazışmam ben. Ciddi bir arkadaş arıyorum bilginiz olsun. Yaşım 23. Onun dışında şimdi arkadaşlık kriterlerimi paylaşayım da ona göre hareket edelim beraber.

Tunceli erkek arkadaş arayan bayanlar hususunda benimle sohbet edecek olanların önce yaşı önemli. En çok 30 falan olmalı yani. Çok büyük erkeklerle konuşacak bir şeyim olamaz ki. Bunun dışında hmm aklıma gelen ha bir de şey var. Bekar olmalı. Bu en önemlisi aslında. Zaten kafa yapılarımız uyuşursa ne bileyim belki evlilik falan düşünülebilir bilemiyorum ancak öyle bir beklentim yok en baştan söylemekte fayda var.

Tunceli Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar İlanları

Siz erkeklerin güzellik kriterlerini de merak ediyorum. Örneğin ben esmer güzeliyim. Simsiyah gözlerim var yetmez mi acaba? Bu konuda benim yanımda olacak, arkadaşlık kuracak, derdimi dinleyecek ve elbette derdini anlatacak arkadaşlar varsa sevinirim. Aslında ilan açmak daha mantıklı geldi çünkü çevremde bana iyilikle yaklaşan çok az insan var. Hepsi takılalım falan diyor. Yahu neden takılıyoruz gel sevgili olalım dediğimde ise yok sorumluluk alamıyoruz falan diyorlar.

Söylediğim gibi canlar ben erkek arkadaş arıyorum. Tunceli’de oturuyorum zaten. Şimdilik çalışmıyorum, sınavlara hazırlık aşamasındayım. Bu süreçte kendimi yalnız hissettiğim için artık bir arkadaşım olsun istiyorum hepsi bu be. Çok mu şey istedim acaba? İlk kez ilan açıyorum bu nedenle her türlü düşüncenizi de paylaşabilirsiniz merak etmeyin, abartmamak kaydıyla tabi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu