Bayan Arkadaş Bul

Tanışma

Tanışma, evlilik sitemizde Tanışma başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… Tanışma başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

Tanışma

Selam ben Eda 28 yaşındayım taliplerimi beklerim:) ciddi olanlar yazsınlar.

Seninle Sohbet Güzel

Gözlerinde donmuş bir damla yaş bakışın uzaklara dalmış neden ağlamaklı yüz ifaden anlayamadım ağlatan nedir seni. Bakışlarına takıldı gözlerim göz bebeklerinde sonsuz acının parıltısı, mimiklerine saklanmış ya

Türk Kahvesi

Seninle Sohbet Güzel

Sabırların. GÖZLERİNE TAKILDI GÖZLERİM, kaybedişlerin, sancısı masum yüzünde. Sormadan takıldı gözlerim gözlerine, acıtan sancı tan nedir ruhunu. SENİNLE SOHBET GÜZELDİ, HİÇ TANIMADAN, sokakta karşılaşsak bakmadan geçeriz birbirimize. o gün sen beni görmedin bile kalabalık içinde bir başına göz-bebeklerinde donmuş göz yaşlarınla, bakıyordun giden dostunun arkasında, usulca, ellerini sıkıyordun, dudaklarında hafif bir titreme başın dik boşluğa bakan gözlerin ağlamakla ağlamamak arası çaresiz bakan gözlerin. Ben seni orada gördüm,sesiz çığlıklar yansımıştı, çaresizliğin tüm yükü kalbinde adeta, elin hafif hafif, sol-tarafında göğsünün tam üzerinde geziniyor, her hareketinde hissede biliyorum arkasından çaresiz baktığın dostunla sohbetini, onu bir-daha göremeyecek, günaydın bugün nasıl oldun, ben seni çok özledim hadi atla gel bir kahve içelim, canım çok sıkkın bir gelsminimum sohbet etsek, kapatma şu telefonu konuşmaya ihtiyacım var senle; diyemeyeceğim demeni görüyorum göz bebeklerinde donan , gözyaşlarında. seninle sohbet ettim ben senin haberin yoktu, donmuş iki-damla yaş göz bebeklerinde duruşunla, göğsünde dolaşan elinle, sancıyan sızlayan kalbinle, titreyen dudaklarınla, boşluğa bakan yüzünle, boyunla, konuştum senin anılamadığın bir dilde sohbet ettim, kısaca dostunun arkasından göz bebeklerinde donmuş iki damla yaşla.

Boşluğa bakıyor gözlerin çaresiz

eller üzerinde giden dostun

sancıyan kalbinle arkasından bakan sen

birde tek-başına kalmış çaresizliğin

Ağlamadan orada durmak bakmak

giderken dostunun arkasından

biraz daha kal ihtiyacım var sana

diyemeden ağlamadan bakmak

Bildiğin her şey yalan

çaresi yok geri getirmenin

nefesin kesiliyor adeta bi hayli hızlı nefes alışların

dudaklarında hafif bir titreme

yüzün de derin hüznün çizgileri

göz bebeklerinde donmuş iki damla yaş

omuzlarda giden dost ve senin sen,

acıyan kalbin titreyen dudakların

baş başa kaldığın çaresizliğin,

Sohbet güzeldir hele birde sen olunca sohbet edilen

sevgi dostluk kardeşlik arada bir güzel bir aşk neden olmasın. Sohbetiniz güzel olsun.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu