Evlilik Sitesi

Suriyeli erkek arkadaş arıyor

Suriyeli erkek arkadaş arıyor

Selam arkadaşlar ben aslen suriyeli bir bayanım ama şuan istanbul da yalnız yaşıyorum ve tanışma için buraya ilan vermek istedim. Türk erkekleri ile hızlı ve güven içinde tanışmak ve arkadaş olmak istiyorum acaba benimle tanışmak ister misiniz? Kendimi çok ama çok yalnız hissediyorum nedendir bilmiyorum ama burada çok canım sıkılıyor ve arkadaş olmak istiyorum acaba benimle burada arkadaş edinmek isteyen erkek arkadaş var mı?

Suriyeli bayanlar erkek arıyor

Burada sadece ben değilim binlerce suriyeli bayanlar burada kendince erkek arkadaş arıyorum diye internet de arkadaşlık siteleri üzerinde arkadaşlık ilanları veriyor. Ben de onlar da görerek arkadaşlık ilanı vermek istedim bu şekilde arkadaş arıyorum kendime belki uygun biri çıkabilir.

Erkek arkadaş arıyor suriyeli

Evet arkadaşlar ben fazla lafı uzatmadan kendimce erkek arkadaş arıyorum diye ilan veriyorum size eğer sizce de uygun işe bana mesaj yazar mısınız. Ciddi arkadaş edinmek isteyen erkek arkadaşlar artık tanışma zamanın geldi ve bana mesaj yazabilirsiniz. Adam gibi temiz kalpli erkek arkadaş arıyorum uygun varsa bana hemen dönüş yapabilir mı acaba?

suriyeli erkek arkadaş arıyor, suriyeli bayanlar erkek arıyor, erkek arkadaş arıyor suriyeli 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu