Sohbet

Sohbet Yaparken Dikkat, Sohbet Yaparken Dikkat Canlı Chat

Sohbet Yaparken Dikkat, evlilik sitemizde Sohbet Yaparken Dikkat yepyeni arkadaşlarla tanışın.. Sohbet Yaparken Dikkat Chat yapabilir ve Sohbet Yaparken Dikkat Canlı Sohbet, Sohbet Yaparken Dikkat telefonda sohbet, Sohbet Yaparken Dikkat görüntülü sohbet, Sohbet Yaparken Dikkat telegram sohbeti başlatabilirsiniz.

Sohbet Yaparken Dikkat Kanalları

Sohbet Yaparken Dikkat

Google aramalarında dilediğiniz kadar sohbet siteleri ve chat siteleri gibi sosyal aglara giriş uygulayabilirsiniz. Bu chat sohbet siteleri içinde kimileri bedava olarak sohbet chat yaptırır , kimileri ise kayıtlı ve ücretli olarak hizmet verir. Ama en önemlisi ise sohbet odalarına giren chat kullanan bireylerin dikkatli olmaları , açtığımız bu hususta siz değerli okurlarımıza azda olsa yardımcı ve bir kaç örnek vererek bu gibi sohbet sitelerinde pek güven olmadığını yani chat siteleri sahipleri ve yönetimi değilde sizler gibi sohbet kanallarına giren sohbetçi üyelerine olan güvensizliği siz değerli okurlarımıza anlatmaktır.

Sohbet odalarına giren her kullanıcı kendi sorumluluğu altındadır , ama biz yönetim olarak yinede birden çok ikaz herdaim yapıyor ve yapmayada devam edeceğiz. Sohbet yaparken dikkatli olun dememizin sebebi ise nedir ? Bilhassa sohbet odalarına Bayan rumuzu ile gelip bay kullanıcıları kandıran ve erkek sohbet kullanıcıları ile özel sohbet yaparak onlarla özelde cinsellik üzerine konuşup akıllarını baştan alanlar oluyor. Bu kullanıcılar ardından bu bireylerden kontur ve hesaplarına para atın diyerek sizleri kandırabilirler. Ayrıca bazı kullanıcılar ise sizinle özel sohbet yaparken hatta bu sohbeti bir kaç hafta bile uzatabilirler , ve sizinle öyle bir dostane ilişkiye girerler ki size ailesi ile ilgili birden çok yalan atarak maddi hususta sizden destek isterler bu gibi bireylere asla ama asla güvenmeyin. En önemli konu ise birden çok gerçek bay ve bayan sohbetçi kullanıcılar sizinle ciddi anlamda konuşur , hatta öyle bir sohbet ortamı olur ki bu Chat konuları ve yazışmaları git gide duygusal bir bağa girer , siz bu olayı cidden benimsersiniz lakin bilgisayarın diğer başında ki kişi ise sizi avucunun içine almıştır. İşte bu kişi sizden telefon ve sykpe gibi size ulaşabileceği bir şey ister.

Sizde ona bu olanağı verir ve onunla telefonda görüşmeye başlarsınız.Bildiğiniz gibi de mobil cihazlarda her türlü programlar mevcut yani görüntülü sohbet yapma gibi bir detaya sahip , o kişiyle canlı sohbet yaparken konu bu kez cinsel sohbet olayına girer ve bir bakmışsınız ki cinsel sohbet yaparken o kişi sizi kayıt altına alır ve sizi bu sayede her türlü tehdit etmeye başlar. İşte bu gibi olaylarla karşılaşmamak için siz kıymetli sohbet chat sever kullanıcılarımıza şunu herdaim diyoruz. Lütfen Sohbet ve chat yaparken dikkatli olun ve kimseye hızlı hızlı güvenmeyin..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu