Sohbet

Sohbet Chat Gönül Dostlarının Son Limanı, Sohbet Chat Gönül Dostlarının Son Limanı Canlı Chat

Sohbet Chat Gönül Dostlarının Son Limanı, evlilik sitemizde Sohbet Chat Gönül Dostlarının Son Limanı yepyeni arkadaşlarla tanışın.. Sohbet Chat Gönül Dostlarının Son Limanı Chat yapabilir ve Sohbet Chat Gönül Dostlarının Son Limanı Canlı Sohbet, Sohbet Chat Gönül Dostlarının Son Limanı telefonda sohbet, Sohbet Chat Gönül Dostlarının Son Limanı görüntülü sohbet, Sohbet Chat Gönül Dostlarının Son Limanı telegram sohbeti başlatabilirsiniz.

Sohbet Chat Gönül Dostlarının Son Limanı Kanalları

Sohbet Chat Gönül Dostlarının Son Limanı

Deniz ne kadar büyük uçsuz bucaksız olsada her geminin demir attıgı bir liman bir liman mevcuttur Sohbet siteleri olarak ne kadar çok yer varsa bilinmekteki dostlarımızın son limanıda biz Sohbet Chat Gönül Dostlarının Son Limanıyız.

Saygılarımı sevgilerimi sunar tüm vefalı dostlara bizleri seçerek onurlandırdıkları için sonsuz teşekkürlerimi sunarım bizleri tercih edenlerde etmeyenlerde sagolsun sohbet bahane önemli olan dostluk insanlık kimsenin özgür iradesine bizde dahil kimse hükmedemez.Dostluk günah olmayacak kadar masum, köle olmayacak kadar özgür, umulmayacak kadar yakın, unutulmayacak kadar derin, tek başına yaşanmayacak kadar zordur.

Biz dostlarımızı geçici olarak değil ömürlük gönül hanemize kabul ederiz iyi günde kötü günde her zaman birlikte olarak birlikte güler birlikte ağlarız bizleri bizlerle oturup sohbet eden yaşayan bilir özümüzde sözümüzde birdir kalbimizde ne varsa dilimiz dede o mevcuttur.Dostluklara mesken bu yürek aşklara değil, çıkarların uğruna  değil dostun kelimelerine, selamına merhabasına muhtaç bu yürek merhaba ey dostlar bu sabahda bu gece de yürekte siniz her sabah her  gece yürekte olacaksınız sizlerle uyanıp sizlerle uyumaya devam edeceğiz hep birlikte burada Sohbet Chat Gönül Dostlarının Son Limanı sohbet odalarımızda her doğan güneşle güne merhaba  her batan güneşle birlikte tatlı uykular iyi geceler diyeceğiz.

Sohbet odaları olarak biz bunu biliriz.Dostlar arasına hasret uçurumu girdiğinde, yıldızlarla vuslat köprüsü kurduk yürekten yüreğe.Gönlümüzün hasret günlüğüne unutmayı ve unutulmayı hiç yazmadık.Biz dostumuzu yüreğimize kanımızla yazdık asla silinmez bazı dostlar kıymet bilmese de ama birde şu mevcuttur bunu asla unutmayalım hayatta her şeyden önemlisi. Hakiki dostluk sıhhatten farksızdır, kıymeti elden gittikten sonra anlaşılır arkadaşlığımızın dostluğumuzun değerini kıymetini elimizden uçup gitmeden bilelim ki kaybettiğimiz zaman kazanması zor olur .

Ben kendi adıma Sohbet Chat Gönül Dostlarının Son Limanı chat sohbet sitesinde ki dostlarımı dostlarımı her şeyden üstün bilir değerlerinide hiç bir şeye değişmem ben eldeki değeri kaybedince bilenlerden değilim aslada olmadım RABBİME şükürler olsun ki siz dostlarımın da yüreği güzel hakikatli oluşunuzdan dolayı sohbet odaları denizler kadar sonsuz olsada son liman olarak tercihiniz biz olduk sagolun var olun .

Candan ümidi kesebiliriz belki ama can dostlarıyla irtibatı kesmek güçtür. Mevlam yürek yollarımıza mesafe koymasın.Yüce mevlam bizleri ayırmasın tamsohbet odalarından saygılarımla

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu