Sohbet

Sohbet Chat Farkı Bizimle Yaşanır, Sohbet Chat Farkı Bizimle Yaşanır Canlı Chat

Sohbet Chat Farkı Bizimle Yaşanır, evlilik sitemizde Sohbet Chat Farkı Bizimle Yaşanır yepyeni arkadaşlarla tanışın.. Sohbet Chat Farkı Bizimle Yaşanır Chat yapabilir ve Sohbet Chat Farkı Bizimle Yaşanır Canlı Sohbet, Sohbet Chat Farkı Bizimle Yaşanır telefonda sohbet, Sohbet Chat Farkı Bizimle Yaşanır görüntülü sohbet, Sohbet Chat Farkı Bizimle Yaşanır telegram sohbeti başlatabilirsiniz.

Sohbet Chat Farkı Bizimle Yaşanır Kanalları

Sohbet Chat Farkı Bizimle Yaşanır

Selam olsun Sohbet Chat Farkı Bizimle Yaşanır sohbet odalarının en gözde sitesinden kıymetli ziyaretçilerine artık her gün burada sizlerle bir bütün olduk kendimi ailenizden görüyorum ve siz değerli okurlarımıza hitap ederken yada buradaki satırlarımı yazarken hiç zorlanmadan hanenize misafir gelmişim gibi gayet rahat davranıyorum arada bir dertlerimi dile getiriyorum arada bir sizlerin poblemlerinızı dertlerinize dolaylı yollardan da olsa dile getirmeye sesinizi duyurmaya çalışıyorum.

Bilmem artık ne kadar sesimi duyan olursa yadan önemseyen olursa ben her zaman her konumda bilgim olan konuları ele alacağım. Birde şunu diye bilirsiniz sohbet sitesindeki makalede eleştiri yapıyor ben yaparım zaten herkes kimin ne olduğunu bilir bilmeyenle rede zaten bilenler anlatıyordur.Hiç bir yapılan hatalar üstü kapalı kalmaz burada yazıyorum zaten bu sitenin sahibide hatalı olsa zannetmem bu tür makalelere göz yumsun şükür halen bir zararını görmedik görür sekte elbet onuda yazarız.

Haklı olduğumuz davada kimse bizi susturamaz.Site sahiplerine değil yalnızca bu kelimelerim birde klavye başına geçince huzur bozan astım kestim havalarına giren sohbet odaları beyleride unutmayalım az görmüyoruz yada kimilerimiz edepsiz laflardan payımızı alarak mağdur duruma düşmedik haksız yere rencide edilmedik yada yapmadığımız şeylerden dolayı kuru iftiralara ugramadık işte sanal ya klavye başında dayılananların saysıda belli değil.Aslını söylemek gerekirse ben hep merak etmişimdir bu sanal sohbet odaları kabadayıları reel hayatta nasıl bir kişilikler nasıl bir pskolojiye sahipler hani kimse üstüne alınmasın zaten gördüm mü yüzleri nede dile getiriyorum bu tür insanla reel hayatta başarısız pasif kişiliğe sahip olanlardır sözüm meclisten yani arkadaşlar bu demek oluyorki kelimelerimden anlarsanız anlatmak istediğim girdiğimiz yerlerde ufakta olsa rahatsız edildiğimiz takdirde yani site sahipleri aracılığıyla yapmanız gereken tek şey direkt orayı terketmektir.

Ve sohbet odaları bir sanaldan yazıdan ibaret özelilikle bayanların çok dikkat etmesi gerek özel detaylarını verirken olur olmaz bireylerle muhatap olunup güvenilmemesi gerekli ki sonrada başımız ağrımasın yani lafın kısası kimseye boyun bükmeyin dik olun alayına isyan.Kaleyi sattım, filler isyanda, vezir intihar etti. Bunun yanı sıra atları da serbest bıraktım! Çevremdeki piyonlardan zaten medet ummadı. Şimdi şah olduğunu düşünen varsa buyursun hamle yapsın.

Haksızlık karşısında susarsanız, hakkınızla birlikte şerefinizi de kaybedersiniz yani susmayın her zaman nabza göre şerbet verin ki kana kana içsinler Sohbet Chat Farkı Bizimle Yaşanır saygılar sevgiler 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu