Evlilik Sitesi

Şırnak Evlenmek İsteyen Bayanlar

Şırnak evlenmek isteyen bayanlar olarak öncelikle selamlar. Benim adım Seçil. 32 yaşındayım ve artık evlenmeye karar verdim. Tabi bu süreçte çevremden çok talip geldi de ısınamadım. Sanal ortamdan ilan açmak sanırım daha uygun geldi. Bilemiyorum ki nasıl olur şimdi. Önce mesaj atmanız gerekiyor ama. Yoksa numaramı paylaşamam herkesle. Evlilik kararı almak zor olmadı ancak süreç sanırım uzun ve yorucu. Çevremde evlenenlere bakıyorum bir an önce mutlu olmayı bekliyorlar ve oluyorlar. Sıra bende ya.

Şırnak evlenmek isteyen bayanlar arasında birkaç arkadaşım da var. Onlar görücü usulü evleneceğiz diyorlar. Ben de buradan ilan açacağımı söyledim güldüler. Oradan kimse yazmaz, hepsi yalan arkadaşlıklar falan dediler. Umursamadım ki mesajları onlara da okutacağım. Ben ciddi anlamda ev kurmak istiyorum. Güzel günler gelsin artık ya valla yalnız başıma nereye kadar. Ailemle yaşıyor olsam da arkadaş lazım bana.

Şırnak Evlenmek İsteyen Bekar Bayanlar

Bekarlık sultanlık diyorlar. Ay yok neresi sultanlık ki? Bir yere gidemiyorsun, can sıkıntısından bunalıyorsun falan artık bıktım ben. İnanın bu süreçte beni anlayacak olanları gözünden tanırım. Sohbet edeceğiz bol bol. Bakalım o zaman kim ciddi kim değil. Ben insanların ruh halinden çok iyi anlıyorum bilginiz olsun.

Sonuç olarak bir bay ve bir bayan birbirini tanımak için bir süre konuşur, muhabbet eder. Daha sonra çay falan içerken gözlerinin içine bakar. Evlenecek adam gözünden bellidir zaten. Bakalım ben hayırlısını istedim bu vakte kadar. Bahtımız açık olsun ne diyelim.

Gitmeden şunu da söylemekte yarar var sanırım. Hemen evlilik teklifiyle gelmesin kimse. Tanımadan etmeden ne evlenmesi ya bunu çok yaşadım. Olmaz işte öyle. Atın mesajlarınızı da okuyayım. Yaşınızı da aktarın. En çok 39 yaş sınırım var.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu