Evlilik Sitesi

Siirt Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

Müzeyyen ben, Siirt erkek arkadaş arayan bayanlar arasındayım arkadaşlar. Nasıl herkes iyi mi? Bende heyecan da var sevinç de var. Karışık kafam yani. Buradan gelecek teklifler nasıl olacak diye düşünüyorum sürekli. Sonuçta erkek arkadaş arıyorum. Siirt’ten de olabilir farklı yerden de sorun yok. Ortak noktalarımız olmalı ama. Mesela sosyal bir bayanım ben. Çevrem geniştir, bu durumu kıskançlık haline getirmeyecek bir arkadaş arayışındayım. Ondan sonra nasıl desem bir de yarı yolda bırakmayacak. Tabi bu en önemlisi yanlış mıyım?

Düşünsenize sevginin en güzel yolunda ilerliyoruz ve erkek arkadaşım ben yoruldum diyor. Yok bu olmaz rica ediyorum ciddi arkadaşlık düşünen varsa yazsın bana. Her seferinde can sıkıntısı yaşamak da güzel değil. Yaşım 27 bu arada. Malum evlilik de düşünebilirim yani. Her neyse ya bu konuda bakalım yanımda kimler duracak, kimler ben yokum diyecek. Heyecanla mesajlarınızı bekliyorum.

Siirt Erkek Arkadaş Arayan Bekar Bayanlar

Arkadaşlar bekarım ben ve hiç evlenmedim. Bu durum beni üzmezse de sanırım yalnızlık canımı sıkmaya başladı ne dersiniz bulur muyuz bir arkadaş? Benim kız arkadaşların yarısı evlendi, yarısının da erkek arkadaşı var. Nasıl olur diye düşünmüyorum hepsi de benim gibi güzel. Ama şimdi kendime bakıyorum da eksiğim hiç yok. Gerçekten büyük bir of çekiyorum çoğu zaman.

Yaşımdan kaynaklı gelen teklifleri değerlendiriyorum elbette ama doğrusunu bulmak zor geliyor sanki. Haliyle can sıkıntısı başa bela. Gündemde kalıyorum bizim kızlar arasında, takılıyorlar sürekli bekar kalacaksın diye. Ben de dayanamadım artık ilanımı açıyorum işte. Siirt güzel bayan arkadaş arıyorum olay bu yani. Mesajlarınıza karşılık olarak telefon numaramı atacağım zaten ancak o şekilde konuşmaya başlar ve belki bitmeyecek bir arkadaşlık başlatırız ne dersiniz

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu