Evlilik Sitesi

Siirt Dul Bayanlar Cep Telefon Numaraları

Selam ben Hülya Siirt dul bayanlar arayanlar için buradayım. Yaşım 39 evet biraz erken yaşta dul kaldık ne var bunda? Sert mi girdim konuya kusura bakmayın ve yanlış anlamayın. Bazen stresli oluyorum da. Ama tek bir mesajda yumuşuyorum merak etmeyin. Siirt’te dul bayan arıyorum diyenlere seslenmek istiyorum şimdi. Arkadaşlar mesajlarınızı atarsanız ben numaramı veririm. Yorumlarınızı da okurum ancak benim bazı şartlarım var. Bunlara uyum sağlayanlarla daha iyi geçinirim. Başlayayım o zaman.

Sevgi, dürüstlük, hoşgörü, saygı… Bunlar varsa emin olun şimdiden biz arkadaş olabiliriz. Bir bayana nasıl davranmasını bilen erkek her zaman kazanır arkadaşlar. Bizim ruhumuz farklı. Olur olmaz şeylere kızabiliyoruz, alınabiliyoruz falan. Bir de kıskanç olmayın lütfen. Güzel bir bayan olabilirim ama bu kıskanacağınız ve kısıtlayacağınız anlamına gelmemeli. Her geçen gün içimdeki yara beni bunaltıyor. Öyle ciddi bir yara yok yanlış anlaşılmasın. Tek yaram, yalnızlık

Siirt Dul Bayanlar İlanları

Günün her saati telefondayım. Çalışıyor olsam da boş vaktim çok. Zaten kendi işimi yapıyorum. Bunun dışında nasıl desem ki şimdi. Evliliği yeniden düşünmüyorum. Arkadaşlık daha iyidir ve kalıcıdır bana göre. Aslında mesajlarınıza bakarak durumun ciddiyetini anlayamam. O yüzden telefonda konuşsak daha iyi sanki. Ve lütfen diyorum, evliliğin adı bile geçmesin. Biz arkadaş olacağız tamam mı?

Bazı arkadaşlar çok hızlı. Hemen evlenelim olsun bitsin diyorlar. Ya hayırdır kuzum? Evlilik derken, hazır mısın, sorumluluk alabilecek misin diyorum. Bakarız diyor. Şaka mı bu? Lütfen ciddi arkadaş arayanlar yazsın bana. Siirt dul bayanlar emin olun böyle düşünüyor. Kimse kimsenin vaktini almasın lütfen. Kibar bir bayan olsam da bu tür durumlara gelemiyorum. Mesajlarınızı bekliyor ve iyi günler diliyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu