Evlilik Sitesi

Siberalem Nedir Nasıl Kullanılır

Siberalem, 2000 yılında İstanbul’da Eczacıbaşı Bilişim (EBİ) tarafından kurulan bir arkadaşlık ve ilişki sitesidir. Siberalem arkadaşlık sitesi üyelerin birbirleri hakkında kısa bilgiler aldıktan sonra mesajlaşmalarına, tanışmalarına ve arkadaş olabilmelerine olanak tanıyor.

Siberalem’in arkasında medikal ürünler sektörünün lideri Eczacıbaşı gibi bir şirket vardı, ancak şu anda Workbench isminde bir çatı şirket altında faaliyet göstermektedir.

Kurulduğu ilk yıllarda büyük bir patlama yaratan Siberalem, ülkedeki neredeyse bütün yetişkin internet kullanıcılarını kendisine çekmeyi başarabilen büyük bir arkadaşlık sitesi olmuştur. Üyelik şartı 18 yaşından büyük olmaktı. Şu anda mobil uygulamaları da bulunan sitenin üye sayısı 2 milyon olarak belirtiliyor. Siberalem’in indirme sayısı ise Android için 1 milyondan fazla olduğu söylenenler arasındadır.

Siberalem.com’un en aktif üyeleri haliyle erkeklerden oluşuyor. Kullanıcılarının sadece yaklaşık %20 ila %25’i ise kadınlar yer almaktadır. Kullanıcılar Siberalem’e giriş yaparak ya da mobil uygulamaları indirerek üyelik oluşturabiliyor. Temel üyelik ücretsiz olsa da Gold Üyelik adında ücretli üyelik servisi sunuluyor ve uygulama içi harcamalar 30 TL’den 260 TL’ye kadar gold üyelik ve mesaj atma imkanı bulunmaktadır.

İlgili Aramalar: Siberalem giriş, Pembe Panjur, siberalem’e giremiyorum, Siberalem indir, Arkadaşlık siteleri, siberalem’e üye ol, siberalem sohbet, siberalem chat, siber alem nedir, Siberalem com güvenilir mi, Siberalem krediler ne işe yarar, Siber alem kimin, bayan arkadaş, erkek sevgili bul

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu