Bayan Arkadaş Bul

Sevgimizin, Aşkımızın Üstünden

Sevgimizin, Aşkımızın Üstünden… Sevgimizin, Aşkımızın Üstünden…, evlilik sitemizde Sevgimizin, Aşkımızın Üstünden… Sevgimizin, Aşkımızın Üstünden… başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… Sevgimizin, Aşkımızın Üstünden… Sevgimizin, Aşkımızın Üstünden… başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

Sevgimizin, Aşkımızın Üstünden… Sevgimizin, Aşkımızın Üstünden…

Ben Gülsüm İstanbul.38 yaşında koç burcu bayan.Almanya’da dünyaya geldim ve şuan İstanbul’da yaşıyorum.Doğal yaşamı,tarih,kültür ve sanatı seven ve bu tür yerleri gezmeyi seven biriyim. Biraz fevri davranır tarafım var ama hızlı sönerim.Tartışır ama kin tutmam.Geleneklerimi severim lakin tipik bir ev hanımı modunda değilim.Farklı kesimden ve yaştan insanlarla konuşabilir,sohbet edebilirim. Açık görüşlüyümdür.Sevgide bağımlılık değil bağlılık ararım.

Geleneklerine saygılı,yeniliklere açık hoşgörülü,dinini yaşamaya çalışan bir erkek. Aşırı tutucu ve titiz,hatta alıngan erkekle yapamam,o da benimle yapamaz.Orta yollu bir adam,az çok tamir bilen,sanat,tarih ve kültürü seven,doğayı,doğada vakit geçirmeyi,yürümeyi,doğal beslenmeyi seven,cimri olmayan ama tutumlu olmasını bilen,kadını gerçekten emanet bilen birisi isen tanışabiliriz.

Ben kimim: Titiz dürüst sevecen insancıl biri Titiz dürüst sevecen insancıl biri Titiz dürüst sevecen insancıl biri Titiz dürüst sevecen insancıl biri Titiz dürüst sevecen insancıl biri Titiz dürüst sevecen insancıl biri Titiz dürüst sevecen insancıl biri Titiz dürüst sevecen insancıl biri Titiz dürüst sevecen insancıl biri Titiz dürüst sevecen insancıl biri
Ne arıyorum: Titiz anlayışlı dürüst güzel ahlaklı biriTitiz anlayışlı dürüst güzel ahlaklı biriTitiz anlayışlı dürüst güzel ahlaklı biriTitiz anlayışlı dürüst güzel ahlaklı biriTitiz anlayışlı dürüst güzel ahlaklı biriTitiz anlayışlı dürüst güzel ahlaklı biriTitiz anlayışlı dürüst güzel ahlaklı biri..
Görünüm
Boyum: 156 – 160 cm (61,1 – 63,0 inch)
Göz rengim: Kahverengi
Saç rengim: Kahverengi
Figürüm: İnce
Ağırlığım: 51 – 55 kg ( 1.3- 121.3 lbs)
Hayat
Medeni durumum: Boşanmış
Beslenmem: Belirtmek istemiyorum
Sigara durumum: Hayır, daha ağzıma koymadım
İçki alışkanlığı: Hayır
Ana dilim: Türkçe
Egzersiz durumum: Belirtmek istemiyorum
Kim ile yaşıyorsun?: Çocuklarımla yaşıyorum
Çocuklarım: Belirtmek istemiyorum
Çocuk isteğim: Allah nasib ederse
Eğitim durumu: Üniversite
İşcilik durumum: Yönetici
Mesleğim: Belirtmek istemiyorum
1. yabancı dilim: Almanca
Kişiliğim: Düşünceli/Saygılı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu