Bayan Arkadaş Bul

seri ilanlar ciddi evlilik düşünen bayanlar

seri ilanlar ciddi evlilik düşünen bayanlar, evlilik sitemizde seri ilanlar ciddi evlilik düşünen bayanlar başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… seri ilanlar ciddi evlilik düşünen bayanlar başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

seri ilanlar ciddi evlilik düşünen bayanlar

Evlilik Seri İlanları Verebileceginiz Sitemize hoşgeldiniz. Sitemizde Evlilik için ilan verebilir. Evlilik İlanı verirken lütfen profil detaylarınızi eksiksiz doldurunuz.

Ben nese 28 yaşındayım.Kiliste yaşıyorum. Evlilik ilanı verdim. Çok neşeli ve arkadaş canlısı bir insanım, gülmeyi severim ve çok ? İletişimle alakalı hala bir sorun var, fakat zamanla çözülüyorum ?
Ne arıyorum: kibar, saygılı ve şakali biri. Dürüstlük çok kıymetlidir ve poblemleri açıkça ele alıp çözebilmelisiniz.

evlilik seri ilanları, seri ilanlar ciddi evlilik düşünen bayanlar, evlilik ilanı
Bak
Boyum: 161 – 165 cm (63.1 – 65.0 inç)
Göz rengim: kahverengi
Saç rengim: Gösteriş yapmak istemiyorum
Benim figürüm: birkaç pound fazla
Kilom: belirtmek istemiyorum
Hayat
Medeni durumum: Bekar
Diyetim: Gösteriş yapmak istemiyorum
Sigara içme durumum: Hayır, asla
Alkol içiyor musunuz?: Hayır.
Ana dilim: Gösteriş yapmak istemiyorum
Zindelik düzeym: Eğitimsiz
Kendi hanehalkı: Belirtmek istemiyorum
Çocuklarım: çocuğum yok
Çocuklara olan arzum: Hayır.
Eğitim düzeym: Abitur / (teknik) üniversite giriş yeterliliği
Mesleğim: çalışan
Mesleğim: satış / pazarlama
1. yabancı dil: İngilizce
2. Yabancı dil: diğerleri
Diğer dil: Belirtmek istemiyorum
Kişiliğim: gülünç

Cengiz Kurtoğlu (5 Mayıs 1959) (Arhavi, Artvin) Türk müzisyen. Piyanist ve şarkıcı, taverna müziğinin önemli icracılarındandır. Zaman zaman hafif arabeske kayan albümler de yapar, Yorgun Yıllarım buna iyi bir örnektir. Şarkılarında aşk acısı gibi bireysel konuları işler. Öğrenim yaşamını Artvin`de bitirdi. Memleketinde bulunan çay fabrikasında memur olarak çalışmaya başlayan Cengiz Kurtoğlu, ardından Arhavi`de “Ciha Dağı Efsanesi” isimli bir orkestra kurarak müziğe giriş yaptı. 20 yaşında yani 1979 senesinde askerlik yapmak için Ankara`ya gitti, ilk çocuğu Orçun o sırada dünyaya gözlerini açtı. Dönüşte bir süre Artvin“de kalan Kurtoğlu, 1982`de İstanbul`a gelerek ilk kaydını dönemin ünlü plakçılarından Şahin Özer`e gönderdi. 1985`de ilk albümü Sen Sözden Anlamaz mısın ile ilerde hayranları aracılığıyla “yaşayan efsane” olarak adlandırılacağını bilmeden yola koyuldu. Duvardaki Resim, Kadehi Şişeyi Kırarım gibi uzun yıllar dillerden düşmeyecek şarkıları içeren Unutulan ile geniş kitlelere ulaştı.Türkiyenin en bi hayli beğeni alan taverna müziğinin öncülerindendir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu