Evlilik Sitesi

Samsun’da Evlenmek İsteyen Bayanlar – Evlilik ve Arkadaşlık Sitesi

[ad_1]

Samsun’da evlenmek isteyen bayanlar sohbetini özleyen var mı? Züleyha’dan merhabalar olsun. Yaşım 25. Cidd erkek arkadaş arıyorum. Var mı bakalım benim huyuma gidecek birileri, elbette vardır da karşıma çıkar mı bilmiyorum. Bu zamana kadar çıksa çıkardı diye düşünüyorum ama kim bilebilir? Neyse dostlar ben üniversite okuyorum. Çevremde çok erkek var ama hepsi sosyal arkadaş gözümde. Ciddi beyefendi arıyorum kendime, ciddi düşünebileceğim birisi olmalı. Her istediğimde yanımda olmalı, kıskanmalı, sahip çıkmalı. Bunlara ihtiyacım var açık sözlüyüm. Yüz bakımım fenadır ama çok da kıskanç olmayın lütfen.

Yaşadığım yerde bana teklif çok geliyor ama güvenemiyorum. O zaman dedim ki aç bir arkadaşlık ilanı da mesajlar gelsin ve sohbete başla. Daha sonra gerçekten sevgi dolu gözlerle bakanları tanı ve güzel bir yola çık. Tek istediğim bu işte. İnsanlar doğar, büyür ve yaşar ama nasıl yaşar orası önemli. Kimisi sevgisiz ve ilgisiz, kimisi de çok mutlu. Vallahi ben mutlu olmak istiyorum artık. Eee nerede bizim yakışıklı beyler? Yazsanıza yahu mesajlarınızı ben beklerim sabaha kadar hiç sorun değil. Samsun evlenmek isteyen bayanlar sohbeti çok iyidir ama unutmayın bunu da.

Samsun’da Evlenmek İsteyen Bekar Bayanlar İlanı

hızlı arkadaş

Erkek arkadaş arıyorum dediğimde bizim kızlar bana çok kızdı. Güzelsin, elini sallasan ellisi falan diyorlar. Tamam doğru da ben istemediğim kişiyle neden arkadaş olayım hanımlar diyorum onlar da haklısın diye yanıt veriyorlar. Kafamı da karıştırdılar aslında. Haliyle artık kendimle ilgili kararlar almaya başladım. Ne bileyim belki aşık falan olurum. Değişik ya aşk meşk işleri.

Beyler ben müsaadenizi isteyeceğim. Görüşürüz elbet. Mesaj atanlara cep numaramı veririm hiç beklemeden. Ancak bu şekilde birbirimizi daha iyi tanıyabiliriz. Sonrasında güzel günler görmek için konuşuruz, anlaşırız ve beyaz bir sayfa açabiliriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu