Evlilik Sitesi

Samsun Dul Bayan

Samsun Dul Bayan Gülnihal ben merhabalar. Samsun dul bayan arayışında olanlar için geldim umarım güzel bir arkadaşlık başlatırız ne dersiniz? Samsun Dul Bayan Yaşım 41. Ama öyle yaşlı muamelesi yapmayın gördüğünüzde aşık olacaksınız. Evet böyle de büyük konuşuyorum. Genelde bana Samsun Dul Bayan arayanlar mesaj atıyor telefonumu buluyorlar ama gördükleri zaman da evlilik teklifi ediyorlar. Yok arkadaş evlenmek yok artık. Arkadaş kalacağım ben. Samsun dul bayan olarak güzelliğimi bir kez daha harcatmam kusura bakmasınlar. Ben özgür bir arkadaşlık kurmak istiyorum. Birlikte sinemaya gidelim, yağmurun altında gezelim, sahilde dolaşalım istiyorum tek mesele bu yani.

Diğer Evlilik Sitesi ilanlarını Buradan inceleyebilirsiniz.

Samsun Dul Bayan Numarası

Samsun Dul Bayan Hey gidi günler ya bundan 5-6 sene önce biri bulmuş numaramı yazdı bana. Görüntülü konuştuk tabi birbirimizi tanımak için. Samsun Dul Bayan Yarın yüzükleri alıp geliyorum dedi ne gülmüştüm ya. Dedim ya büyük konuşmak değil bu tek söylemek istediğim ben hala gencim ve güzelliğim korumaya devam ediyorum. Umarım hak ettiğim biri çıkar karşıma. Bakımlı, beni sevecek ve sayacak, yalnız bırakmayacak gibi gibi. Kriterlerim bunlarla sınırlı değil tabi. En çok 50 yaşına kadar arkadaşlık kurabilirim.

Samsun Dul Bayan Whatsapp Numaraları

Samsun Dul Bayan diyebilirsiniz bana ya da Samsun olgun bayan fark yapmaz beyler. Ben aynaya baktığımda genç bir kız gibi görüyorum kendimi ki zaten öyleyim. Tek mesaja numaramı veririm herkesin şu hayatta bir şansı olmalı. Ama dikkatinizi çekerim bir şansı olacak tek şansı olacak. Samsun Dul Bayan Yalan konuşmayacak, her zaman dürüst olacak. Çok da kriterim yokmuş değil mi? Bunlar benim gibi güzel bir bayanın sadece minik istekleri. Tabi ki isterim romantik olsun, yanımda olsun, mutlu gözlerle baksın. Zamanla olur ya elbette. Görüşmek üzere diyorum o zaman. Ama mesajlarınızı büyük bir sabırla beklediğimi de unutmamanızı rica ederim.

”SSS”

Samsun Dul Bayan Numarası

Samsun Dul Bayan Hey gidi günler ya bundan 5-6 sene önce biri bulmuş numaramı yazdı bana. Görüntülü konuştuk tabi birbirimizi tanımak için.

Samsun Dul Bayan Whatsapp Numaraları

Samsun Dul Bayan diyebilirsiniz bana ya da Samsun olgun bayan fark yapmaz beyler. Ben aynaya baktığımda genç bir kız gibi görüyorum kendimi ki zaten öyleyim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu