Evlilik Sitesi

Sakarya Bayan Arkadaş

Sakarya Bayan Arkadaş Selam millet. Pelin Su ben. Ya bu isim çok moda oldu herkeste var ama en güzeli benim bunu söyleyerek başlamak istiyorum. Sakarya Bayan Arkadaş arayan beyler artık öyle uzaklarda aramayın yahu. Sakarya kız arkadaş mı dersiniz, ev arkadaşı Sakarya mı dersiniz hangisini isterseniz ben ona uyarım yani. Evet burada üniversite okuyorum haliyle yalnızlık canımı sıkmaya başladı. Yalnızlık derken sosyal arkadaşım çok bir sürü var ama yok ya artık mutlu olmam lazım. Sakarya Bayan Arkadaş diyenler o yüzden bana mesaj atsın da numaramı vereyim önümüze bakalım.

Son zamanlarda bu süreçte ilan açan kızların sayısı arttı mı bana mı öyle geliyor bilmiyorum da umarım herkes bana yazar. Güzelim, sarışınım, gözlerim maviye çalıyor. Dahası da var. Uzun boyluyum ve fazlasıyla bakımlıyım. Yaşımı da söyleyeyim mi? Tabi tabi ay kızmayın. 30 yaşındayım. Sakarya arkadaş arıyorum ben sadece. İyi başlangıç yaparsak bence çok güzel bir sürece giriş yapabiliriz. Mutlu olabiliriz. Arkadaşlık iyidir ya.

Sakarya Bayan Arkadaş Arıyorum

Sakarya Bayan Arkadaş İnsanların can sıkıntısından her gördüğü kıza yazdığını biliyorum ya böyle yapmayın. Benim gibi güzeller yalnız kalıyor sizin yüzünüzden beyler yapmayın. Sakarya Bayan Arkadaş diyenler ile Sakarya arkadaş arıyorum diyenler aynı kişiler ama hep çirkinlere gidiyorlar anlayamıyorum. Ben dedim ya ev arkadaşı arayan bayanlar arasındayım. Sıkıldım, hayatıma bir renk gelmesi lazım sonuç itibariyle. Umuyorum buradan bana gelen mesajlar güzel olur ve numaramı verdikten sonra arkadaşlığa başlarız. Can sıkıntısından bunalıma gireceğim neredeyse. Beni anladığınızı umuyorum ve iyi günler diliyorum. Ama mesaj atarken kendinizi tanıtmanız lazım. Yaş kriterim var en fazla 33. Huyu güzel olsun yeterli. Aşırı yakışıklı falan olsun istemiyorum beni sevmesi yetecek yani.

”SSS”

Sakarya Bayan Arkadaş Arıyorum

Sakarya Bayan Arkadaş İnsanların can sıkıntısından her gördüğü kıza yazdığını biliyorum ya böyle yapmayın. Benim gibi güzeller yalnız kalıyor sizin yüzünüzden beyler yapmayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu