Evlilik Sitesi

Rize’de Evlenmek İsteyen Bayanlar – Evlilik ve Arkadaşlık Sitesi

Rize’de evlenmek isteyen bayanlar arasından Sezen benim ismim. Ciddi erkek arkadaş arıyorum. Öyle lafı dolandırarak konuşmam doğrudan ne varsa söylerim. Ben 28 yaşındayım arkadaşlar. Bekar mıyım dul muyum onu mesaj atanlara söylerim şimdilik bende kalsın, sürpriz olsun yani. Bunun dışında mutluluk arıyorum desem ne dersiniz? Mutlu edebilir misiniz yalnızlaşan yüreğimi acaba?

Vardır yahu benim gibi olan beyler. Eminim vardır da denk gelir miyiz tek mesele bu. Yine de arkadaşlık ilan sitesi arıyordum ve burayı gördüm iyi ki de görmüşüm. Beklemeden yazmak istedim. Hayırlısı olsun. Rize evlenmek isteyen bayanlar of ya hep benim gibi düşünüyor sanırım.

hızlı arkadaş

Yaş itibariyle bana olgun bayan diyorlar. Yoo hiç de bile olgun falan değilim. Gayet güzelim. Kendime bakıyorum çünkü. Onun dışında insanlarla iletişimim çok iyidir. Sırf bu yüzden her ay en az bir kez evlilik teklifi alıyorum. Yapmayın diyorum tanımadan etmeden durun bi ya. Sıktılar iyice bende buraya geldim ilan açtım işte. Kendime uygun bir erkek arkadaş arıyorum.

Rize’de evlenmek isteyen bayanlar Arıyorum

Ben kimseyi üzen, kıran, küçümseyen biri değilim. Tamam güzel olabilirim ama diğer kızları yüksekten görmedim hiç. Kısmetim belki şimdilik kapalıdır bilemem ama içimden bir ses buradan güzel bir arkadaşlığın başlayacağını söylüyor. Of sabırsızlandım desem yeridir. Güzellik geçici ama bunun farkındayız umarım. Bizim beyler hep güzel olsun diyor da hiç huyu suyu nasıl diye sormuyorlar. Böyle olmayın beyler, önce iç güzelliği olsun.

Çok da lafı dolandırmak istemiyorum. Ne isem oyum ben. Güzellikse güzellik, karakterse karakter. Ama arkadaş olacağım erkek nasıl olmalı peki? Kesinlikle dürüst, ağır başlı, kıskanç olmayan, koruyan ve kollayan biri olmalı. Bu böyle bilinsin arkadaşlar ki mesaj atarken ters yanıt vermeyeyim. Ama herkese bir şans vereceğim merak etmeyin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu