Evlilik Sitesi

Rize Bayan Arkadaş

Rize Bayan Arkadaş Aybüke Naz benim adım. Naz diye hitap edebilirsiniz. Rize bayan arkadaş arayan herkesin mesaj atabileceğini söylüyorum ayrıca. Rize Bayan Arkadaş Gerçek bir arkadaşlıktan bahsediyorum ben. Yaşım 28. Rize arkadaşlık sitesi daha önce de görmüştüm ama bu kadar güzel değildi. İnanın o kadar heyecanlıyım ki bakalım neler olacak. Kimler karşıma çıkacak falan diye düşünürken en iyisi kriterlerimi paylaşayım. Rize arkadaş arayan bayanlar titizdir, güzeldir. Önce güven sağlamak ister.

Rize Bayan Arkadaş Ama güvensiz kalırsa arkasına bakmadan çeker gider yani haberiniz olsun arkadaşlar. Bir de şu durum var ki vay efendim neden onu yaptın, neden buraya gittin falan. Bu tür durumlara gelemiyorum arkadaşlar haberiniz olsun. Tabi ki sorumluluk sahibiyim ama aşırı kısıtlamaya gelemem. Rize bayan arkadaşlık ilanları incelerken diğer bayanlar da bu konularda bayağı şey anlatmış.

Rize Bayan Arkadaş Nasıl Bulunur?

Rize Bayan Arkadaş Genelde çok soruyorlar neden evlenmedin diye. Yani arkadaşlar yaşım daha 28 hayırdır yani. Teklif geldi de biz mi kabul etmedik? Oldu tabi arkadaşlıklarım ama uzun sürmedi maalesef. Hal böyle olunca ben de artık kendi yolumu çizeyim dedim. Bu şekilde Rize Bayan Arkadaş arayanlar yazsın bana ki numaramı vereyim. Artık yalnızlığa tahammül edemediğimi söylemek istiyorum. buradan bir itiraftır bu. Yalnızlık artık çıksın hayatımdan.

Başınızı ağrıtmak istemiyorum arkadaşlar yanlış anlamayın ama bende durumlar bu şekilde. Umarım anlayış gösterirsiniz. Kendime göre bir arkadaş bulursam neden evlenmeyeyim ayrıca kibar erkek var da biz mi arkadaş olmadık desem yeridir. Kaba insanlar hep denk geldiği için artık ümidimi yitirdim. Öyle olmasa Rize arkadaş arayan bayanlar arasında olmazdım zaten. Az da olsa umut var içimde bakalım ya neler olacak. Ben gidiyorum mesajlarınızı bekliyorum. Hızlıca numaram ile dönüş yapacağım kimse merak etmesin arkadaşlar.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu