Evlilik Sitesi

Olgun erkek arıyorum diyen bayanlar

[ad_1]

Olgun erkek arıyorum diyorsanız hemen benimle iletişime geçebilirsiniz. ben hakan 7/24 sadece bayanlar arayabilirsiniz. Biraz kendimden bahsetmek istiyorum. Yaşım gereği ve hayat tecrübem olsun her konuda mütevazi iletişim kurabilen olgun bir adamımdır. İnsan haklarına, önce kendime ve karşımdakine saygı gösteren bir kişiliğim vardır. Yaşım 40 bekarım hiç evlilik yapmadım. Sağlık sektöründe faaliyet göstermekteyim. Bağımsız çalışan kendi yağımda kavrulan bir gencim. Alkol ve sigara kullanmıyorum. İlgilendiğim kadınlar sadece bekar olanlarınızdır. 40 yaşına kadar olan tüm bayanlar benimle konuşabilir birbirimize şans verebiliriz. Olumsuzluk uyumsuzluk vs olduğunda zaten konuşmayı kabul etmiyorum vede sonradan asla rahatsız etmiyorum. istanbul içi görüşme yapıyorum. istanbul dışı arkadaşlıklara kapalıyım zaman kaybı olur.

Genel özelliklerim nelerdir

  • Oturduğum il / ilçe: İstanbul – Anadolu yatkası
  • Evli- bekar: Bekar – Hiç evlilik yapmadım
  • Alkol sigara kullanıyor musunuz? Hayır kullanmıyorum
  • Eğitim düzeyi: Anadolu üniversitesi – 4 yıllık işletme mezun
  • Askerlik Durumu: Yaptı
  • İlişkisi var mı? Hayır hiç kimseyle ilişkim yoktur
  • Ne iş yapıyorsunuz: Kendi işim sağlık sektörü (tıbbi cihaz tedarikçisi)
  • Aradığınız ilişki türü: Kısa süreli ilişki – Uzun süreli ilişki (tercihim uzun süreli ilişkidir)
  • Aradığım kişi: Bayan arkadaş arıyorum, Kilosuna dikkat eden bakımlı güven veren 20 – 40 Yaş arası bayan arkadaş arıyorum.

Olgun erkek arıyorum tanışma süreci nasıldır

Fotoğrafımı telefonda konuştuğum bayan arkadaşa uygun görürsem paylaşıyorum. Telefonumda resim yok kamera yok gibi karşı tarafın güvenini sarsacak hilelerde bulunmayınız. Çünkü kimse salak değil. Özel numaralardan arayanlar karşı tarafa büyük saygısızlık yapıyorsunuz. Bu sebepten dolayı özel numaradan aramalarınızı cevaplamıyorum.

Güven doğruluk konusunda sizlere yüzde yüz güven verebilirim. Ancak fiziksel olarak birbirimizden hoşlanır mıyız görüşmede belli olur. İlk tanışma telefonda başlar ve olumlu devam ederse en uygun zaman da görüşme olur. ilk görüşmede her şey ayyuka çıkar, tamam mı devam mı o zaman belli oluyor zaten.

İlk telefonda konuşulacak şeyler bellidir. Bir kaç saat sonra konuşulacak bir şey kalmaz. Ben sihirbaz değilim şapkadan tavşan çıkartayım. Erkeklerin yalan söylememesi için gereksiz konuşmalar yapmasını beklemeyin. Gereksiz konuşmalar uzadıkça ciddiyet azalır. 2 tarafta net olduğundan daha sağlıklı ilişkiler kurulabilir diye düşünüyorum. İlk canlı görüşmeyi en yakın zamanda (2-3 gün içinde) görüşmekte fayda vardır. En yakın zamanda görüşmek 2 partner birbirini ne kadar önemsediğini söyledi. Benimle tanışmak isteyen güzel bayanlar beni hemen arayabilirsiniz. 0536 492 38 37 Hakan

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu