Evlilik Sitesi

Bingöl’de Evlenmek İsteyen Bayanlar

Selamlar. Vuslat benim adım. Bingöl’de evlenmek isteyen bayanlar arasındaki yerimi aldım, umutluyum. Yaşım 32. Daha önce evlilik yapmadım öyle ciddi bir arkadaşlığım da olmadı merak etmeyin. Haliyle artık kendi yaşamımı kurmak istiyorum. Evimde mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamak istiyorum. Gerçekten ilgi gösterecek, sevgisiz bırakmayacak birine ihtiyacım var. Eskiden de oluyordu arkadaşlıklarım ama herkes kendi kafasına göre yaşadığı için sürdüremiyordum. Şimdi daha olgun düşünmekteyim. Hayırlısı olsun.

Bu konu hakkında merak ettiklerinizi bana sorabilirsiniz, yanıtlarım merak etmeyin. Onu da geçtim önce kendinizi anlatın bana. Kimsiniz, nesiniz, yaşınız kaç, işiniz nedir? Bunları bana sıralayabilirseniz telefonumu paylaşabilirim ama mesajlardan. Gerisi aramızdaki sohbet olacak zaten. Sıkıcı bir bayan değilim, gayet de güzelim. Bir konuşan bir daha konuşmak istiyor açık sözlüyüm. Kendimi övmek gibi olmasın da aşık olanların sayısı çoğunlukta.

Bingöl’de Evlenmek İsteyen Bayanlar Arıyorum

Arkadaşlar bazı konulardan da bahsetmek istiyorum. Aslına bakacak olursanız ben tatlı dilli biriyim. Bu durum nedeniyle talibim çok oldu ancak elektrik alma durumuna inanıyorum. Yani bir insandan elektrik alamazsanız öylece kalmalı, sohbet edilebilir fakat aşk beslenemez diye düşünüyorum. Evlilik de böyle bir şey. Önce oturulup tanışılmalı, muhabbet etmeli. Neyi seviyor neyi sevmiyorsak açıkça ifade edilmeli. Valla günümüzdeki evliliklere bakıyorum da hiç sağlam temeller üzerine değil. Böyle olunca bende de güven sorunu yaşanabiliyor.

Bingöl’de evlenmek isteyen bayanlar için bana yazmanız yeterli. Anlaşamazsak bile en azından tanışmış oluruz. Ben yalnızlığı artık kaldıramıyorum bunu da söylemeden edemeyeceğim. O halde görüşmek üzere. Hasretle bekliyorum şu mesajları ya kim neler yazacak falan ay gerçekten değişik oldum. Neyse çok uzatmanın da anlamı yok. Mesaj atanlara numaramı anında vereceğim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu