Evlilik Sitesi

Muş Olgun Bayanlar İlanları – Ücretsiz Arkadaş Bulma Sitesi

Zehra benim adım. Muş olgun bayanlar arasındayım. Haliyle ilanımı açarak bir arkadaş bulma düşüncesindeyim. Umarım bu isteğim gerçekleşir. Daha önce arkadaşlarım farklı arkadaş bulma sitelerinden kendi kriterlerine uygun arkadaşlıklar edindi valla kıskandım. Yaşım 37 bu arada. Muş’ta oturuyorum. Önceliğim buradan yazacak arkadaşlardır. Farklı yerlerden de olsa fark etmiyor sonuçta iyi insanlar her zaman kazanır. Neyse meselemize geçelim o zaman çok da sıkmak istemiyorum ben sizleri.

Muş olgun bayanlar adından da anlayacağınız üzere olgun insanlardır. Hep ileriyi düşünür ama bir türlü mutlu olamaz. Ben bu sınıftan çıkmak istiyorum. Mutlu olanlar kervanına katılmak amacındayım. Bakalım ya nasip kısmet tabi ki bazı şeyler ama hayırlı olacak insanlar yazsın diyorum yine de. Gün geçirmek amacıyla yazmayın olur mu? Mesaj atanlara numaramı veriyorum o konuda da sorun yok. Ciddi arkadaşlık arıyorsanız buyurun mesajlara.

Muş Olgun Bayanlar Arayanlar

Eski arkadaşlıklarıma bakıyorum da ne kadar yanılmışım ben ya. İnsan seçemiyordum eskiden. Ama şimdi ileriye doğru bakıyorum sürekli. Bu nedenle var olan duygu ve düşüncelerimi ayırt edebiliyorum. Olgunluktur bu. O yüzden olgun bayan arkadaş arayanlar mesajlarını atsın rahatlıkla. Ben bu süreci başarılı bir şekilde değerlendirip yoluma bakacağım burası da net. Her zaman iyi anlaşan, güzel, bakımlı ve sevecen bir kadın olarak kaldım, bundan sonra da öyle olacağım işte.

Söylemek istediğim son bir şey daha var. Evlilik süreci hakkında ne düşünüyorsunuz? Şahsen ben henüz hazır değilim bu konuyu da mesajla konuşuruz olmazsa. Ama önceliğim arkadaşlık kurmak. Güzelce geçinip gitmek ya. Muş olgun bayan arıyorsanız o halde ben buralardayım. Yorum da yazabilirsiniz ama yorumlara numaramı bırakamam lütfen anlayış gösterin. Görüşmek üzere.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu