Evlilik Sitesi

Muş Evlenmek İsteyen Bayanlar – Ziyid.net Ücretsiz Arkadaş Bulma Sitesi

[ad_1]

Evet ben geldim arkadaşlar. Gökçe ben. Muş evlenmek isteyen bayanlar arasındayım. Yaşım 27. Sanırım biraz erken mi evlilik kararı aldım bilemiyorum ama olsun adım atmak iyidir. İnsanlar hayırlısını istemelidir. Neyse bunlar kişisel durumlar. Biraz kendimden bahsedip içimi döküp gideceğim. Ay gideceğim derken mesaj atanlara numaramı vereceğim merak etmeyin yahu. Şimdi arkadaşlar evlilik kararını nasıl aldım onu anlatayım ister misiniz, dinler misiniz?

Geçen yıl aslında evleneyim dedim. Karşıma çıkan insanların yarısı dürüstlükten nasibini almamış, diğer yarısı da sevgi nedir bilmez. Çok kişiyle görüşmedim zaten en fazla 5-6 kişi evlilik teklifiyle geldi. Emin olun birkaç ayda tanıyorsunuz karşınızdaki insanı. Bunun dışında geleceğe dönük durumlar ne bileyim ya karışıktı. Ciddi olmak lazım bu tür konularda. Ben ince eleyip sık dokuyorum gerçekten.

Muş Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar

Muş merkezdeyim ben. Ailem de bazen önerilerde bulunuyor işte şunun oğlu var falan. Ben böyle istemiyorum ki. Tanımadan bilmeden ne konuşacağım elin adamıyla? Buradan ilanımı işte bu yüzden açıyorum. Mesajlar gelecek, numaramla döneceğim ve sonra bakacağız işte kim nasıl ciddi ve seviyor. Burası önemli emin olun ben her önüne gelenle sohbet etmem. Ama artık durum evlilik aşamasına geldi. Haliyle nasıl olur diye düşünmüyorum. Karşıma çıkan her insanla kısa sohbet ederek amacını ve niyetini kavrayabiliyorum.

Muş evlenmek isteyen bayanlar konusunda arkadaşlarım da böyle düşünüyor. Oturduk bir gün mesela herkes kendi kriterlerini saydı. Hepimizin ortak noktası güven ve aşk çıktı. Öyle işte arkadaşlar. Siz yeter ki kendinizi ifade edin ve ciddi olun. Bu kadar insan nasıl evlendiyse biz de öyle evleniriz sonuçta. Olay bu işte. Mesajlarınızı bekliyorum ben şimdilik kaçtım.