Bayan Arkadaş Bul

Muş Dul Bayan

Muş Dul Bayan Serap benim adım. Muş dul bayan olarak buradayım. Aslında Muş bayan arkadaş arıyorsanız doğru bayanın ilanını okuyorsunuz merak etmeyin. Yaşım 43. Artık bu süreçte yalnızlık ağrısı çekmeye başladım. Bir arkadaşa ihtiyacım var. Yaş kriterim yok. Bazı beklentilerimin olması doğal ama. Muş Dul Bayan Bu nedenle saygı göstermeniz gerekiyor. Muş Dul Bayan Mesela arkadaş denince ilgili olmalı değil mi? Sevmeli tabi. Öyle kafası estiğinde mesaj atacaksa yok kalsın orada. Neyse bunlar sonraki meseleler. Önce mesajları okuyacağım ve herkese şans tanımak adına numaramı vereceğim. Gerisi kendiliğinden gelecektir zaten.

Muş Dul Bayan Telefon Numaraları

Muş Dul Bayan arama nedeninizi de öğrenmek istiyorum. Dul bayanlar daha mı samimi yoksa sevecen mi? Daha önce hiç Muş bayan arkadaş ile konuştunuz mu? Bunları bana söyleyin lütfen. Amacım sorgulamak falan değil arkadaşlar yanlış anlamayın ama her bayan bilmek ister. Aynı şeyleri bana da sorabilirsiniz. Mesela yaklaşık 5 senedir dulum ben. Arkadaşlıklarım oldu elbette ama gördüğünüz üzere hiçbiri yanımda değil. Hepsi bir kenara gitti. Kimi evlendi kimi ısınamıyorum dedi ve gitti işte. Bu konular umurumda değil. Ben ileriye bakacağım.

Muş Dul Bayan Arkadaş

Genel özelliklerimden de bahsedeyim izninizle. Güzel olduğumu herhalde söylememe gerek yok. Benimle sohbet edenler hemen elektrik alıyor nedense. Ya çok güzel sohbetim var ya da aşık oluyorlar bilemiyorum. Size de numaramı vereceğim ve Muş dul bayan ile sohbetin nasıl hoş olduğunu fark edeceksiniz. Yeter ki yalnız kalmayayım tek istediğim bu arkadaşlar. Genel itibariyle insanlara güvenirim. Ama 1-2 yalanını gördükten sonra kendimden soğuturum. İyi bir arkadaşlık olacaksa her şey net olmalı, yalan konuşulmamalı. Sonrasını düşünmek de saçma olur. Yarının garantisi yok. Mutlu olalım yeterli. Haydi bakalım ben kaçar. Mesajlarınızı bekliyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu