Evlilik Sitesi

Mersinde Evlenmek İsteyen Bayanlar

Mersinde Evlenmek İsteyen Bayanlar Elif ben. Mersin’de evlenmek isteyen bayanlar arasında yer aldık sonunda. İyi mi ettik kötü mü bilemem ama yaş 32 olunca artık. Mersinde Evlenmek İsteyen Bayanlar maşallah bir sürü ilan ile dolu. Erkekler de demek ki eş arıyor. İlk kez ilan açtığımdan dolayı şaşırdım. Şansımı deneyeyim dedim. Olur mu dersiniz bir erkek arkadaşım, evleneceğim eş adayı burada mı dersiniz söyleyin yahu. Şaka şaka ne bileceksiniz. Mersinde Evlenmek İsteyen Bayanlar istiyorum Mersin kızları gerçekten heyecanlıdır. Sonuna kadar sadıktır eşine. Ben de öyleyim ama ne eksik? Tabi ki aday. Gelen oldu bu güne kadar ama ısınamadım ben bilemiyorum farklı bir his ya. Mersin’de evlenmek isteyen bayanlar olarak sanırım biraz seçici davranıyoruz ve bundan dolayı da yalnız kalıyoruz işte.

Mersin’de Evlenmek İsteyen Bayanlar Arıyorum

Mersinde Evlenmek İsteyen Bayanlar Arkadaşlar sözün özüne geçeyim öyle uzatmak derdinde değilim. Ben çok muhabbeti sevmem. 6 ay 1 sene kadar konuşurum tabi tanımak adına. Daha sonra evlenirim öyle beklemem işte. Bekledikçe gerçekten süreç uzuyor, sevgi azalıyor falan. Haliyle bu şekildeyim ben değişmem de. Beylere sesleniyorum, karşınızda güzel ve genç bir bayan var. Kıskanç değilsinizdir umarım. Mesaj atarken bunu unutmamanızı rica ederim. Çok kıskanç olsanız bile ben sizi düzeltirim merak etmeyin.

Daha önce nişanlanmadım. Hepsi bir ilk olacak. Haliyle heyecan dorukta arkadaşlar bilginiz olsun. Her mesaja anında telefon numaramla dönüş yapacağım. Tabi ki herkesin bir şansı olmalı yani. Gerçekten şans eseri tanışacağım insanlarla bakalım nasıl anlaşacağız. Ay kızlar sizler de benim gibi olun lütfen. Kendinize bakın ki iyi erkekler çıksın karşınıza. Başka da aklıma bir şey gelmiyor beyler. Sözü size bırakmaktan başka çare yok. Heyecanla beklemeye başladım haydi bakalım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu