Bayan Arkadaş Bul

Mersin Dul Bayanlar

Mersin Dul Bayanlar Nilgün ben arkadaşlar Mersin’de dul bayan arıyorum diyenlere güzel bir fırsat doğdu ses etmeyin. Mersin Dul Bayanlar arayanlar için burada olduğumu da unutmamanızı rica ediyorum. Gerçi insanların bu konudaki görüşlerini merak ediyorum. Günümüzde aşklar yalan olmuş. Mersin Dul Bayanlar karşı hisler çürümüş sanki. Ama öyle olmamalı. Mersin dul bayan sohbet doyumsuzdur her zaman. Kendimden biliyorum be nereden bileceğim. Yeter ki mesaj atın, gerisi bende beyler, beyefendiler.

Mersin Dul Bayanlar Numarası

Mersin Dul Bayanlar Yaşımı söylemeyi az kalsın unutuyordum arkadaşlar. Ben 36 yaşındayım. Şaşırdınız tabi ki erken boşandım, anlaşmalı. Yürütemedik ve zaman geçmeden ben de yolumu çizdim. Bembeyaz bir sayfa açtım kendime oh ne rahatım gerçekten. Görüyorum ki Mersin’de dul bayan arıyorum diyenlerin sayısı artıyor. Numaramı da isteyeceksiniz değil mi? Ben siz istemeden vereceğim ama mesaj atmanız durumunda. Her neyse arkadaşlar, güzel insanlar, dostlar nasıl hitap edeyim bilmiyorum. Biraz huzurlu vakit geçirmek istiyorum. Yeniden evlenir misin diye soracak olursanız bunu şimdi yanıtlayamam.

Mersin Olgun Dul Bayan

Mersin Dul Bayanlar Yaşım 36 ama bana olgun dul bayan diyorlar. Aman ya desinler nerem olgun ki? Tabi ki düşüncelerim. İnsanlara saygım büyüktür ama hak edene. Biraz geçimsiz olabilirim. Yanlış anlamayın kıskançlık konusunda sorunlarım var ama çok az yani korkmayın ay güldüm kusuruma bakmayın. İnsanların beni kıskanması da hoşuma gidiyor. Sonuçta güzel bir bayanım. Ama her şeyin aşırısı fazla maalesef. Gördüm ki değer vermeyene değer vermeyeceksin. Çok hata yaptım bu konuda. Artık dur dedim hop Nilgün kendine gel. Değer mi veriyor arkadaşın? Sen de ver dedim ve mutlu günlerim oldu. Şimdi ikinci bahar zamanıdır. Umarım birlikte güzel arkadaşlıklar kurarız ve ilerleriz. Evlenme konusunda henüz kararsızım ona hiç girmeyelim şimdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu