Bayan Arkadaş Bul

Manisa Arkadaşlık Siteleri

Manisa Arkadaşlık Siteleri, evlilik sitemizde Manisa Arkadaşlık Siteleri başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… Manisa Arkadaşlık Siteleri başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

Manisa Arkadaşlık Siteleri

Manisa arkadaşlık siteleri, manisa bayan arkadaş bulma, manisa arkadaşlık sitesi, manisa bayan arkadaş, manisa
Ben Belgin 37 yaşındayım #Manisa da Yaşıyorum. Kafede çalışıyorum. Doğa yürüyüşüne ve yürümeye meraklıyım. Yeni şeyler deneyimlemekten ve yemek pişirmekten zevk alıyorum. Enerjikim. Çalışmayı ve eğitimi başka bir ülkeye gitmeyi tercih ediyorum. Sorumluluk sahibiyim ve ilişkide çok hassasım
Öyle miydi: Dürüstlük, sadakat ve sorumluluk. Tüm zorlukları ve rahatlığı ile tüm iyilik ve kötülükleriyle yaşamın tadını çıkarın, karınıza iyi bir dost olun, iyi bir dinleyici ve hayata rehber olun.

manisa arkadaşlık siteleri, manisa bayan arkadaş bulma, manisa arkadaşlık sitesi, manisa bayan arkadaş, manisa

Boyum: 171 – 175 cm (67.0 – 68.9 inç)
Göz rengim: kahverengi
Saç rengim: açık kahverengi
Benim figürüm: ince
Ağırlığım: 61 – 65 kg (132,4 – 143,3 lbs)
Hayat
Medeni durumum: Bekar
Sigara içme durumum: Hayır, asla
Alkol içiyor musunuz?: Hayır.
Ana dilim: Farsça
Kendi evi: Ailemle yaşa
Çocuklarım: çocuğum yok
Çocuklara olan arzum: evet
Eğitim düzeym: Üniversite
Mesleğim: diğerleri
Mesleğim: BT / teknik işler
1. yabancı dil: Türkçe
2. yabancı dil: İngilizce
Diğer dil: Diğer
Kişiliğim: Huzurlu

Rüyada görülen bazı şeyler aksi manaya tabir edilir. Mesela, bazı hallerde ölüm, hayattır. Bunun gibi, bazı hallerde acı tatmak, tatlı söze; tatlı söz ise yolculuğa delalet eder. Eğer acı olan şey bir başkasına ikram ediliyorsa, bu kimse, kendisine acı ikram edenden fayda görecektir. Önce tatlı gibi gelen dilde sonra acı tesiri yapan şey ise hayra yorulmaz. Bu bir işte yahut dostlukta aldatılacağını anlatır. Acı olan şeyi sahibini tanımadan yabancı elden tatmak, yeni bir dost bulmak manasına da gelebilir. Lakin, eğer tadı acı olan şey yenildikten sonra ağızdan çıkarılırsa, bu rüya iyiye yorumlanmaz. İnsanların sizi kötü bir halde bir başkasına dillediği manasına da gelir. Acıyı size bir dostunuz uzatıyorsa eğer size iç kabgit gide artan sözler söyleyecek canınızı sıkacak durumlarda bulunacağına delalet eder. Acı yemek acı çekmek yada ağızda acı bir tat bulunması demek bu aralar aile içinde güzel geçmeyecek olan sıkıntılı konuşmaları bununla birlikte getirecek demektir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu