Evlilik Sitesi

Konya Erkek Arkadaş Arıyorum

Konya Erkek Arkadaş Arıyorum Mesude ben. Nasılsınız bakalım beyler? Konya kız arkadaş mı arıyorsunuz o zaman mesaj atın da konuşalım. Yani ben pek bekletilecek biri değilim. Bu konuda kendime güveniyorum yani arkadaşlık sürecinde. Bu nedenle Konya erkek arkadaş arıyorum ve bulacağım eminim. Biraz huysuz diyorlar bana. Agresif davranabiliyorum. Yeteri kadar uysal olmam için sizin yaklaşım tarzınız önemli. Onu da geçtim Konya erkek arayan bayanlar için yapmanız gereken sadece bir merhaba demek. İlanın devamında diğer beklentilerimi aktarıyor olacağım.

Bekarım ben. Yaşım 26. Belki evlilik kararı alacağız bilemezsiniz bunu. Ya da ne bileyim çok güzel arkadaşlık kurup ilerleyeceğiz. Dedim ya tamamen size bağlı. Kıskanç olmayan bir bayanım. Erkek arkadaşım beni kıskanabilir ama dozunda. Ondan sonracığıma hmm şey var bir de maalesef çok güzel bir bayanım. Bu nedenle birçok kişi arkadaşlık teklif ediyordu. Rahatsız oldum ve numaramı değiştim. Artık buradan gelecek mesajlara karşılık numaramı paylaşma kararı aldım.

Konya Erkek Arkadaş Bekar Arıyorum

Özetle Konya erkek arkadaş arıyorum. Bulmadan ayrılmayacağımı söyledim. Yeni cep numaramı vereceğim için sorun yaşayacağımızı sanmıyorum. Yeter ki ilgili biri çıksın karşıma. Yalnız bırakmasın, hep yanımda olsun. Ben çok yalnızlık çektim biliyor musunuz? Bu nedenle artık yalnızlığa tahammülüm yok arkadaşlar. Ne konuda olursa olsun sorularınızı sormanız yeterli. Onu da geçtim belki evlilik peşindesiniz olabilir onu da paylaşın.

Bilinmez bir sevgi süreci beni yorar. Adını koymak lazım bazen. Bunun dışında her zaman yanımda olanlara aşırı değer verdim. Belki de bundan dolayı kaybettim. Neyse ya bakalım artık neler olacak. Ben gidiyorum yine moralim bozuldu. Mesajları tek tek okuyacağım arkadaşlar. Ondan sonrasına bakacağız. Bu kez gittim ben görüşürüz beyler. Ah nerede o güzel sevdalar ah.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu