Evlilik Sitesi

Konya Dul Bayanlar

Konya Dul Bayanlar Arkadaşlar selam. Adım Perihan. Yaşım 45. Biraz büyük mü geldim acaba kusura bakmayın da beni görünce evlenmek istemeyin lütfen. Konya Dul Bayanlar arasındayım. Kendime her şekilde güveniyorum. Birincisi ben güzelim ya. İkincisi huyum falan da idare eder. Kimseden büyük şeyler beklemem. Maddiyatı hiç sevmem zaten durumum iyi. Yeter ki birbirimize saygılı olalım. Konya Dul Bayanlar olarak benim bazı şartlarım var elbette ama hayırlısı diyelim tabi. Sabırlı biriyimdir, kendime iyi bakarım. Yeri gelir kızarım falan ama küsemem yani. 10 senedir dulum ben. Dul bayan arkadaş arıyorum diyenler çok da bekletmesin beni. Ha son olarak mesaj atan beylere numaramı veriyor olacağım daha iyi muhabbet olur ne bileyim işte.

Konya Dul Bayanlar Telefonu

Konya Dul Bayanlar arkadaş arıyor mu sizce? Tabi ki arıyorum ben. Nereye kadar yalnızlık artık böyle ya . Hayatıma renk lazım, güzel bir arkadaşlık lazım. Onu da geçtim çay kahve içerken bir bayan sıkılır mı sizce söyler misiniz? Öyle bir sıkılıyorum ki ben. Karşımda böyle beni anlayabilen birinin olmaması çok acı veriyor gerçekten de. Artık tamam vakti geldi ben Konya dul bayan olarak ilanımı açıyorum artık gerisi size kalmış beyler. Nazik adamların her zaman şansı var bende. Romantik adam aramıyorum. Anlasın, sevsin, ilgi göstersin bana yeter ki zaten. Her neyse ben ufaktan gidiyorum moralim azıcık bozuldu ya mesaj atan olmazsa acaba ne olur diye düşünüyorum.

Tek kriterim var. Bayanlara iyi davranan herkes bana yazabilir numaramı vereceğim herkese. Ondan sonra telefonda sohbete geçeceğiz. Muhabbetimiz daim olsun ne diyeyim ki başka arkadaşlar. Umarım hayatım değişir artık. Sohbetler ardı ardına gelir hem de sabaha kadar oh ne güzel.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu