Bayan Arkadaş Bul

Konya dan Arkadaş Arıyorum

Konya’dan Arkadaş Arıyorum, evlilik sitemizde Konya’dan Arkadaş Arıyorum başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… Konya’dan Arkadaş Arıyorum başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

Konya’dan Arkadaş Arıyorum

Ben İkra 34 Yaşındayım. Konya’dan Arkadaş Arıyorum. 1 oglum var 7 yaşında. Benımle birlıkte oglumu kabullenecek birini arıyorum. Sabirli merhametli basarili azimli sevdigi icin herturlu fedakarliga gelebelicek ne istedigini ne aradigini bilen…hayata umutla bakan sevdigini mutlu edecegine inanan cocuksu bir ruha sahibim..
Ne arıyorum: Durust guvenilir ne istedigini bilen agirbasli olgun olmasi benitasiyabilecek benle gerektiginde cocuk olacak mutlu ve huzurlu yuvamizda bana eslik edecek mutluluga sevgiye askka gerckten ihtiyaci olacak bi beyefendi

Konya’dan Arkadaş Arıyorum, Konya Arkadaş, Konya Arkadaş Bulma

Boyum: Belirtmek istemiyorum
Göz rengim: Fındık rengi
Saç rengim: Kahverengi
Figürüm: Orta
Ağırlığım: Belirtmek istemiyorum
Hayat
Medeni durumum: Bekar
Beslenmem: Sağlıklı besleniyorum
Sigara durumum: Evet, devamlı
İçki alışkanlığı: Hayır
Ana dilim: Belirtmek istemiyorum
Egzersiz durumum: Maşallahım var
Kim ile yaşıyorsun?: Anne/babamla yaşıyorum
Çocuklarım: Çocuklarım yok
Çocuk isteğim: Evet
Eğitim durumu: Üniversite
İşcilik durumum: Ev erkeği/kadını
Mesleğim: Belirtmek istemiyorum
2. yabancı dilim: Belirtmek istemiyorum
Diğer dilim: Belirtmek istemiyorum
Kişiliğim: Sahiblenici

Konya’dan Arkadaş Arıyorum

Sade söyleşi Chat sitelerine hos geldiniz.. Boşanmış güzel bayanlar Burası Türkiyenin en keyifli sohbet chat sitesidir. Sizlere söyleşi Chat Siteleri ve internet ile ilgili birazcık informasyon verelim İnternet, Dünya genelindeki bilgisayar ağlarını ve kurumsal bilgisayar sistemlerini birbirine bağlayan elektronik ile çalışan iletişim şeklidir. TDK, İnternet kelimesine karşılık olarak ana ağı önermiştir. İnternet yerine süre süre yalnızca net yahut com sözcüğü de kullanılır. İnternet, çok protokollü bir ana ağ olup birbirine bağlı bilgisayar ağlarının tümü olarak da tanınabilir. Binlerce bilimsel niteliği olan ve ticari ağla devlet sitesi ve özgür sitesi bilgisayar ağının birbirine bağlanmasıyla oluşmuştur. Bilgisayarlar içinde data çeşitli protokollere bakılırsa paketler halinde transfer edilir. İnternet üzerinde elektronik posta ve birbirine bağlı sayfalar gibi çok çeşitli bilgiler ve hizmetler mevcuttur. İnternet üzerinden sohbet ve oyunlar da oynanabilir. İnternet bildiğiniz üzere artık dünya çapında yaşamımızın önemli bir parçası halini aldı.Birbi hayli ihtiyacımızı web üzerinden hal edebilmek ile birlikte müzikler dinleyebilir söyleşi odalarına girip yeni insanoğlu ile sohbet edebilir ve içten arkadaşlıklar kurarak onları gerçek yaşamımıza sokarak iyi arkadaşlıklar edinebiliriz. Türkiyede sohbet Nedir ? Söyleşi türünün içten havası ve bu türün okuyucuyla kurduğu sıcak mesajşimden dolayı birden fazla yazarımız bu yazı türünde örnekler vermiştir. Bu yazarlarımızdan bir kısmı ise bu yazılarını bir kitapta biriktirerek yayınlamıştır. Türk edebiyatının önemli gazetecilerinden ileri gelen Ahmet Rasim bu yazarlarımızdan biridir. Sanatçının “Ramazan Sohbetleri” adlı eseri söyleşi türündeki yazılarını topladığı bir eseridir. Bu türe ilişik eserler öteki düzyazı türleriyle birlikte Cumhuriyet zamanında gelişmiştir. Suut Kemal Yetkin’in “Edebiyat Söylebireyleri”, Şevket Rado’nun “Eşref Saati”, Melih Cevdet Anday’ın Dilimiz Üzerine So biçimdeşiler, Nurullah Ataç’ın “Karalama Defteri” bu türde yazılmış yazıları içeren eserlerdir. Ayrıca Cenap Şahabettin, Refik Halit Karay, Hasan Ali Yücel, Attila İlhan benzer biçimde yazarlarımız da bu türde eserler vermişlerdir. Söyleşi Siteleri ve Chat Odaları Türkiyede internet alanında o denli çok çöp haline gelmiş sohbet ve sohbet siteleri varki bunlara güven etmeyin lütfen. Benim siz kıymetli dostlara önereceğim bir tane chat odaları var oda `dur. Bu chat odaları son senelerde adından söz ettirmiş ve üyelerine en kaliteli söyleşi chat yapma hazzını yaşattıran bir sitedir. Sohbet severler fazla zaman kaybetmeden derhal chat odaları icerisine bağlanıp kaliteli sohbetin keyfini Sade Sohbet farklı ile yaşayın. Ayrica söyleşi Siteleri icerisinde sohbet etmek tamamen ücretsizdir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu