Evlilik Sitesi

Koca Arayan Bayanlar

Koca Arayan Bayanlar İsmim Aleyna. Nerede oturduğuma daha sonra değineceğim arkadaşlar. Koca arayan bayanlar arasındayım malum o yüzden buradayım. Koca Arayan Bayanlar Biraz garip bir başlık oldu ama artık bende evlenmek ve mutlu bir yuva kurmak istiyorum. İnsanların birbiriyle iyi geçinmesi gerektiğini her zaman savunuyorum. Koca Arayan Bayanlar Bu yüzden de karşıma çıkan erkekler hep iyi niyetli.

Ancak yaşımdan dolayı biraz seçiciyim sanırım. 26 yaşındayım. Biraz erken mi diye soracak olursanız evet erken olabilir ama bu durum kimseyi ilgilendirmez. Ben aşk istiyorum artık. Koca aramak suç değil sanırım? Hele ki günümüz dünyasında hiç değil sanırım. Ama birazcık Koca arayan kadın dendiği zaman farklı algılanıyor gibi. Bir de doğru insanı beklerken sanırım yaşım geçecek. O yüzden de önce sanal bir arkadaşlık kurup tanışmak için Koca arıyorum ilanları diye bir ilan vereyim istedim. Türk evlilik sitesi

Koca arayan bayanlar küçümseniyor gibi. Çünkü herkes kendine bir süs vermiş. Kusura bakmayın da öyle sağdan soldan fotoğraf atarak biz mutluyuz biz falanız filanız diyenler çok. Özellikle de çevremdeki kızlar bunu çok yapıyor. Çok takmasam da aşkın özlemini çektiğim için içim burkulmuyor değil.

Koca Arayan Bayanlar Kimler

Koca Arayan Bayanlar Güzel olmama rağmen çok seçiciyim işte bu durum çok kötü bir şey yahu. Çoğu kez sevgili olmak isteyenleri ret ettim. Armudun sapı üzümün çöpü misali illa bir şeyler buluverdim insanlarda ? Hemen gözünüz korktu değil mi :). Seçiciyim derken tip falan değil yanlış anlamayın. Tamamen huya bakarım. Bir erkeğin huyu iyiyse kendisi de iyidir unutmayın bunu. Kadına verdiği değer saygı konuşma üslubu bunlar benim için çok önemli kriterlerdir. 2022 evlilik ilanları

Bir de erkekler derler ya hep bekarlık sultanlıktır diye. Bence öyle değil. Bekar erkek arıyorum diyen kadınlar olduğu kadar koca arayan bayan arıyorum diyen bir sürü insan var. Ya bu yüzden umarım ki anlaşabilirim tanışacağım kişiyle. İnanın bunu çok isterim. Uzun süreli birliktelik de aşkı öldürür bunu da bilirim. Yine de sevgili olacağım kişiyle güzel geçineceğimi söylemek doğru olacaktır. Mesajlarınızı yazarken yaşınızı ve beklentilerinizi paylaşabilirsiniz. Bunun dışında ciddi bir beklentim yok. Maddi ihtiyaçlarım da yok kendi ayağımın üzerinde durabiliyorum. Sevgilim insan olsun yeter. Sevsin saysın ve her zaman da yanımda olsun. Ee ne duruyorsunuz mesajlarınızı gönderinde hayalini kurduğum aşkı bulayım artık.

Koca Arayan Bayanlar Telefon Numaraları

Koca Arayan Bayanlar Evet buraya kadar yazdıklarımı umarım anladınız arkadaşlar. İçimdeki heyecan ve hevesin bir yere kadar devam ettiğini söyleyebilirim. Haliyle canım da sıkılır, belki ters cevaplar da verebilirim ama lütfen alınmayın tamam mı? Olur böyle şeyler. Bayanlar sakindir, öfkeli değildir ama siniri geçince tanınmayacak bir kişiye dönüşebilir. Buraya dikkat lütfen. Son zamanlarda gelen tekliflere bakıyorum da yarısı ciddi yarısı takılmaca. Yapmayın şunu işte. Ben evlenmek isteyen bayanlar arasında olduğumu burada zaten yazmışım. Gelen mesajları da ona göre değerlendireceğim valla. 30 Yaş, Evlenmek İsteyen Bayan

Gel zaman git zaman ömür geçiyor. 26 yaşında olmama rağmen koca arayan bayanlar arasında yerimi aldım. Evlenecek koca arıyorum ve evimi kurmak, oturup huzurla eşimi beklemek istiyorum arkadaşlar. Süreç bundan ibaret işte. İnanıyorum ya ruh ikizimi elbette bulacağım. Yarın ya da diğer gün fark etmiyor. Benden bu kadar şimdilik. Heyecanla mesajlarınızı beklerken kalbim de küt küt atıyor olacak. Bu bayan abartıyor falan diyebilirsiniz ama yok arkadaşlar gerçekten abartı falan yok. Neysem oyum ben ve yazdım işte açıkça. Evlenmek istiyorum koca arıyorum sizde şartlarıma uyuyorsanız buyurun görüşelim.

”SSS”

Koca Arayan Bayanlar Kimler

Koca Arayan Bayanlar Güzel olmama rağmen çok seçiciyim işte bu durum çok kötü bir şey yahu. Çoğu kez sevgili olmak isteyenleri ret ettim.

Koca Arayan Bayanlar Telefon Numaraları

Koca Arayan Bayanlar Evet buraya kadar yazdıklarımı umarım anladınız arkadaşlar. İçimdeki heyecan ve hevesin bir yere kadar devam ettiğini söyleyebilirim.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. Merhaba ben uğur
  Turkıye dısındayım
  Ömrümün geri kalanını Paylaşabileceğim,yaşıma
  45,49 yaş arası uygun
  Cidddi dürüst bir bayanla
  Mutlu bir evlilik kurmak
  için siz de benim gibi
  ciddi bir ilişki için
  benimle iletişime geçebilirsiniz
  benimle ciddi anlamda
  tanışmak isteyen ciddi
  Lutfen dürüst olanlar yazsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu