Evlilik Sitesi

Kilis Evlenmek İsteyen Bayanlar – Ziyid.net Ücretsiz Arkadaş Bulma Sitesi

[ad_1]

Zeliha’dan selamlar. Kilis evlenmek isteyen bayanlar ile ilgili arayış içindeyseniz durun artık. Çünkü ben varım yahu. Yaşım 28. Bizim kızlar henüz erken sakin ol bekle diyor da neyi bekleyeyim anlamadım? Yani ilanımı açıyorum ve kısmetimi bekliyorum işte. Ha arkadaş oluruz başlarız ama sonu olmaz orası ayrı ve önemli değil. Denemek her zaman iyidir. Kısa süreli arkadaşlık da olmaz bende. Hep uzun sürmüştür. Demek ki ben anlaşabiliyorum insanlarla ama sorun karşıdakinde. Neyse bunlar sonraki mevzular. Mesajlarınızı atın da konuşmaya başlayalım.

Kilis evlenmek isteyen bayanlar çevremde çok. Herkes kısmetini bekliyor işte. Ama genel anlamda kriterlerimiz aynı. Ne mi arıyoruz? Dürüst erkek arıyoruz, sevgi bekliyoruz, arkadaşlık, dostluk olsun istiyoruz. Çok zor değil bunlar ve bir evlilik sürecinde olması gerekenler sanırım. Neyse bekleyip göreceğiz. Çeyizim hazır ne de olsa.

Kilis Evlenmek İsteyen Bekar Bayanlar

Evet bir durum daha var. Gerçekten canı sıkılanlar da yazacak biliyorum olsun sohbetimizi ederiz de bence sonrası önemli arkadaşlar. Genelde ben yalnız takılırım sadece kızlarla. O yüzden hayatıma birini alacaksam evleneceğim kişi olsun isterim hepsi bu. Günden güne yalnızlaşmak yerine biri olsa da konuşsak ilerlesek diyorum haliyle. Olur ya o da olur ama zaman ister bu işler. Tanıştık tamam eee sonra? Anlaşabilecek miyiz, birbirimizi tamamlayabilecek miyiz bunlar daha önemli şeyler.

Ya bir durum daha var aslında. Hızlı geçiyor günler. Belki kısmetimiz kalmadı ya da nasip değil. Of ya çok mu erken konuşuyorum bilmiyorum işte. Neyse gelsin mesajlar da bakalım. Moralim de düzelir belki ne dersiniz? Evlenmek istiyorum ben işte lütfen anlayışlı beyler yazsın, kıskanmayan, dürüst, sevgi ve saygı dolu arkadaşlar yazsın.