Sohbet

Kehribar Hakkında Sohbet, Kehribar Hakkında Sohbet Canlı Chat

Kehribar Hakkında Sohbet, evlilik sitemizde Kehribar Hakkında Sohbet yepyeni arkadaşlarla tanışın.. Kehribar Hakkında Sohbet Chat yapabilir ve Kehribar Hakkında Sohbet Canlı Sohbet, Kehribar Hakkında Sohbet telefonda sohbet, Kehribar Hakkında Sohbet görüntülü sohbet, Kehribar Hakkında Sohbet telegram sohbeti başlatabilirsiniz.

Kehribar Hakkında Sohbet Kanalları

Kehribar Hakkında Sohbet

Sizlere bir tesbih seven olarak kehribar tesbihi ile ilgili başımdan geçen bir olayı sohbet sitemizde anlatmak istiyorum.

Bundan tam anlamıyla 1 ay evvel , sürekli olarak olarak takıldığımız bir cafede arkadaşlarla sohbet havasına girmiş muhabbet ediyorduk, çaylarımızı yudumlarken fazla kadim bir dostum e can kardeşim de aramıza gelmiş ve oda bizimle Sohbete girdi. Tabi sohbet konumuz ise tesbihler ve en kıymetlisi olan kehribar , konu konuyu açarken kadim dostum da kendisinde çok kıymetli bir ateş kehribarı olduğunu ve hemen hemen 3 gün kadar bir süredir aldığını dile getirdi. Haliyle ortamda bulunan bireyler çok merak etti ve tabi ki ki bende , herkes dostumun kahribarı çıkarıp göstermesini bekliyordu ve yeni almış olduğu ateş kehribarını çıkarınca hemen elime alıp iyice incelemeye başladım.

Lakin kehribarı incelerken tesbihin orjinal olmadığını anlayabildim hemen , dostuma çaktırmadan bu tesbihi kaça aldın kardeşim diye sordum ? 15 TL ödediğini ve aldığım kişi bunun yurt dışından geldigini ve kendisi de bugün bu elinde bulunan son kehribarı satıp acilen yurt dışına gitmesi gerektiğini dile getirdi , ben olayı bulandırmadan belki kendim yanılmış olabilirim diyerek yanımda bulunan arkadaşıma kehribarı göstermek istedim , çünkü arkadaşım benden kat ve kat daha iyi anlıyordu tesbihlerden ve kendisi hemen cebinden merceği çıkarıp iyice incelemeye başladı. O bile okadar şaşırdı ki bu ateş kehribarına , yüzünde ki ifadeden belli olmuştu bu kehribarın sahte olduğuna ve hemen kulağıma fısıldadı üzülerek dile getiriyorum ama bu ateş kahribarı çok iyi biçimde yapılmış sahte bir tesbih ve kimden almışsa hemen geri versin.

Sohbet ortamında bulunan herkes olayın farkına vardı ve bende dostuma şunu dile getirdim üzülerek dile getiriyorum ki bu kahribar sahte ve dostum nasıl olur orjinal diye bana vermişti , şunu çok iyi anlaman gerekir bir tesbih aldığın(ız) zaman işi bilen birine danış (ın) ve o biçimde kahribarı al(ın) , piayada çok fazla sahte kahribarlar var. Umarım ki vermiş olduğumuz bu bilgi siz değerli okurlarımıza tecrübe kazandırır ve sohbet sitemizede destek verekek yorumlarınızı eksik etmezseniz çok seviniriz. Ayrıca kehribar Hakkında daha fazla bilgi almak isteğe göre sohbet odalarımıza giriş yaparak sohbet kanalı içinde bulunan görevlilerden yardım alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu