Evlilik Sitesi

Kars Dul Bayan

Selam. Ben Kars Dul Bayan arayanlar için ilan açmaya karar verdim. İyi mi ettim kötü mü bilemiyorum da yine de şansımı deneyeceğim. Yaşım 39. Dayadık merdiveni 40’a ama olsun hiç göstermiyorum. Kars Dul Bayan Haliyle mutluyum her daim. Sadece yalnızım beyler. Kars dul bayan olduğum için değil, hak ettiğim değeri görmediğim için. Kars Dul Bayan Neyse ya bunları konuşuruz da şimdi bazı durumlara göz atmak gerekiyor işte. İlk olarak son zamanlarda yaşadığım yalnızlık beni bir hayli etkiledi. Bu durumla ilgili mesajlarınızı atarken düşünmenizi rica ediyorum. Neyi düşüneceğinizi biliyor musunuz? Tabi ki bana nasıl hitap edeceğinizi. Zor bir kadın değilim ama benim de duygularım var bir bayan olarak.

Genelde insanlarla aram iyidir. Bu durumu fırsata çevirmek isteyenler de oldu maalesef. Ama sonuç ne oldu diye soracak olursanız, onlar kaybetti ben kazandım. Aman ya bu konulara girmek bile istemiyorum artık gelin şimdi güzel şeylerden bahsedelim hep beraber gülelim.

Kars Dul Bayan Arayanlar

Kars Dul Bayan sitesi bulmak beni mutlu etti. Şimdi her zaman yalnız kalmadım onu da söyleyeyim. Peki yeniden evlenmek ister miyim? Orası büyük bir muamma. İnsanların bakış açısıyla ilgilenmem. Bana verecekleri değere bakarım. Onu da geçtim nedense insanlar dul bayanlar ile evlenmeye karar veriyor. Duygu ve düşüncelerimiz çok güzel ondan mıdır ya da yüzüm güzel ondan mıdır bilemiyorum. Son 2 senede 4 farklı evlilik teklifi aldım zaten. Kabul etmedim. Benim ilk isteğim arkadaşlık kurmak. Gerisi olacaksa olur.

Bu konular dışında merak ettiğiniz bir şey varsa bana sormanız yeterlidir. Mesaj atanlara cep numaramı anında veririm o konuda da sorunum yok. Elbette mutlu olmak için yaşıyoruz ve olacağımıza da sonuna kadar inanmalıyız.

Telefon numaranızı bırakın arayacağım

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu