Bayan Arkadaş Bul

İstanbuldan Selvi

İstanbuldan Selvi, evlilik sitemizde İstanbuldan Selvi başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… İstanbuldan Selvi başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

İstanbuldan Selvi

21Oy Ver.

İstanbuldan Selvi, itanbuldan evlenecek bay arıyorum, istanbulda evlilik

Ben Selvi 1.65 boyunda 70 kilo kumral 25 yaşındayım.İZMİRLİYİM.İŞ İÇİN YAKLAŞIK 6 SENEDİR İSTANBULDAYIM.İÇİM DIŞIM BİR CANA YAKIN BİRİYİM VE KARŞIMDAKİNDEN DE AYNI SAMİMMİYETLİĞİ GÖRMEK İSTERİM.HOŞÇA VAKİT GEÇİREBİLECEĞİM VE GÜVENEBİLECEİM BİRİNİ ARIYORUM.Barış Akarsu hayranıyım.
Ne arıyorum: EN AZ 1.80 BOYLARINDA ANLAŞABİLECEĞİM,UYUM SAĞLAYABİLECEĞİM BİRİNİ ARIYORUM.LÜTFEN DOYUMSUZ BİRİ OLMASIN GEZELİM TAKILALIM DEİL AMAÇ KARŞILIKLI GÜVEN VE NETLİK.UZUN SÜRELİ DOSTLUK İSTİYORUM.
Görünüm

i̇stanbuldan selvi,

Boyum: 161 – 165 cm (63,1 – 65,0 inch)
Göz rengim: Kahverengi
Saç rengim: Siyah
Figürüm: Bir kaç kilo fazla
Ağırlığım: 66 – 70 kg (143.4 – 154.3 lbs)
Hayat
Medeni durumum: Bekar
Beslenmem: Sağlıklı besleniyorum
Sigara durumum: Hayır, ama sigara kullananlarla problemim yok
İçki alışkanlığı: Hayır
Ana dilim: Türkçe
Egzersiz durumum: Az çok antremanlı
Kim ile yaşıyorsun?: Anne/babamla yaşıyorum
Çocuk isteğim: Evet
Eğitim durumu: Üniversite
İşcilik durumum: Memur
Mesleğim: Belirtmek istemiyorum
1. yabancı dilim: İngilizce
Kişiliğim: Sahiblenici

i̇stanbuldan selvi,
i̇stanbuldan selvi

 

İlk, orta ve lise öğrenimini Amasra’da bitirdi. Lise öğrenimini sürdürirken Amasra Yelken Kulübü’nde profesyonel olarak yelken sporu ile alakadar olmaya başladı. Müziğe ilgisi ufak yaşlarda başladı. İlkokuldayken elinde blok flüt sokaklarda dolaştığını söyler. Ama müzikle asıl tanışması Amasra’ya gelen müzisyenlerden etkilenerek çalmayı öğrendiği klavye, gitar ve mızıka ile olmuştur. Barış Akarsu, o zamanlarda dinlemeye başladığı 1970 ve 1980’lerin rock, hard rock ve heavy metal grup ve sanatçılarından etkilendi. Antalya’da animatör ve müzisyen olarak çalıştı. Ankara’da garsonluk, barmenlik ve müzisyenlik yaptı. Daha sonra Karadeniz Ereğlisi’ne gelerek dört yıl boyunca çeşitli barlarda, yerel televizyon ve radyolarda programlar yaptı. Bu zamanda ATV kanalında yayına giren Akademi Türkiye yarışmasına katıldı ve 24 Temmuz ayında yarışmayı birinci olarak bitirdi. Yarışmadan hemen sonra İstanbul’a yerleşti ve müzik çalışmalarına burada sürdü. Yarışmanın sonuca varılmasından ilk albümünü çıkarmasına kadar geçen sürede Türkiye’nin değişik yerlerinde sayısı 2’ü geçen konserler verdi.

14 Ocak 25’te Seyhan Müzik’ten Serdar Öztop’un yapımcılığı ile ilk albümü Islak Islakı piyasaya çıkardı. Bu albümden aynı yıl içinde “Islak Islak”, “Kimdir O”,”Amasra” ve “Mavi” parçalarına klip çekti. 3 Ağustos 26’da ikinci albümü olan Düşmeden Bulutlarda Koşmam Gereki piyasaya çıkardı.10 yeni ve 1 coverden bir araya gelen albümde söz ve bestesi Akarsu’ya ait “Yeter Be” ve “Ben” adlı iki eserde bulunmaktadır. İkinci albümden; “Vurdum En Dibe Kadar” ve “Yaz Demedim” parçalarına klip çekildi 26 senesinde Star kanalında yayımlanmaya başlanan Yalancı Yarim dizisinde başrollerden birini üstlendi. Bu dizinin sonrasında sevenleri aracılığıyla “Alfonso Tarık” olarak anılmaya başlandı.

Barış Akarsu, yirmi sekizinci doğum günü olan 29 Haziran 27 Cuma akşamı saat 22:30 civarında, Muğla ilinin Bodrum beldesine 5 kilometre mesafede olan Torba Kavşağı’nda bir trafik kazası geçirdi. Otomobilde bulunan Zeynep Koçak (24) ve Nalan Kahraman (37) olay yerinde öldü. [1] Özel Bodrum Hastanesi’ne kaldırılan Barış Akarsu ise, beş günlük yoğun bakımın sonrasında 4 Temmuz 27 Çarşamba günü saat 20:10 sularında yaşamını yitirdi fakat ölümü 23:10 da bilgisi verildi. Genç yaşta hayata veda eden Akarsu, Amasra’da toprağa verilmiştir. [2] Merhum sanatçının heykeli, Tankut Öktem aracılığıyla yapılmaktadır. Bittiğinde hemen hemen 3 metre olacak olan bu heykel, Amasra’ya dikilecektir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu