Evlilik Sitesi

İnternetten Nikah Tarihi Almak

İnternetten Nikah Tarihi Almak, Evlilik ve arkadaş bulma sitemizde İnternetten Nikah Tarihi Almak gibi kıymetli konuyu ele aldık.. Yazımızın detay bölümünde İnternetten Nikah Tarihi Almak ile alakalı tüm ince ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

İnternetten Nikah Tarihi Almak

İnternetten nikah tarihi nasıl alınır ?

Evlilik hazırlığında bulunan birden fazla çift nikah işlemleri ile alakalı olarak internetten nikah tarihi nasıl alınır diye merak etmekte ve araştırma yapmakta.

Nikah için gerekli belgeler olan

-Fotoğraflı nüfus cüzdanının aslı ve fotokopisi

-Vesikalık fotoğraf 3 adet

-Sağlık raporu

Bazı belediyeler, ikametgah belgesi, nüfus kayıt örneği veya evlenme ehliyet belgesi gibi belgeleri de talep edebilmekte. Bundan dolayı bağlı olduğunuz belediyenin talep ettiği evrakları online sitesinden bakmanızda fayda olacaktır. Bu evraklar hazırlandıktan sonra 6 ay içinde eş adaylarından en az birinin ikamet ettiği ilçe belediye nikah salonuna eşler bizzat başvuru yaparak nikah tarihi alabilmektedir. İnternetten veya değişik bir biçimde nikah tarihi alınamamaktadır.

Korona virüs sürecinde evlilik ve nikah işlemleri ile alakalı uygulanan kısıtlamaların ne olduğunu biliyor musunuz ? Linki tıklayarak okuyabilirsiniz. https://blog.gonuldensevenler.com/dugun-yasaklari-nelerdir/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu