Bayan Arkadaş Bul

İlk Arkadaş

İlk Arkadaş, evlilik sitemizde İlk Arkadaş başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… İlk Arkadaş başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

İlk Arkadaş

Ben kimim: Ben Eylem Konya’de yaşayan 32 yaşında Elazığlı bir kadınım. Utangaç ve doğamdan mahrumum. Ne istediğimi ve istemediğimi biliyorum, bu yüzden önümüzdeki zamanlarda kocam için de aynısını bekliyorum.
Benim aradığım şey: Müslüman bir eş aramak en fazla 32 ila 37 yaşları içinde hiç evlenmemiş, Konya’de yaşayan Kadının değerini bilen ve kültür ile dini nasıl ayırt edeceğini bilen saygılı bir adam.

Boyum: 161 – 165 cm (63.1 – 65.0 inç)
Göz rengim: Kahverengi
Saçım: Kahverengi-Siyah
Ağırlığım: 46 – 50 kg (99,3 – 1,2 lbs)
Hayat
Medeni durumum: Bekar
Duman durumum: Hayır, asla
İçme alışkanlığım (alkol): Hayır
Benim ana dilim: Fransızca
Çocuklarım: çocuğum yok
Çocuğum: evet
Eğitim düzeym: Bakalorya / (teknik) lise
Mesleğim: Devlet memuru
Mesleğim: Hukuk
1. Yabancı dil: Arapça
Kişiliğim: Hassas

ilk arkadas, ilkarkadas, ilk arkadaş sitesi

Bitirdi bu hasret bende yaşamanın gayesini Sensiz geçen acı günler verdi bana son dersimi Sensiz güneş doğmaz olsun Sensiz sabah olmaz olsun Bu kaçıncı ayrılıktır yine geldi beni buldu Bu kaçıncı yanlızlıkdır olan yine bana oldu Olmaz olsun böyle sevda Olmaz olsun sensiz dünya Olmaz olsunnnn Olmaz olsunn Bİtirdi bu hasret bende yaşamanın gayesini Sensiz geçen acı günler verdi bana son dersimi Sensiz güneş doğmaz olsun Sensiz sabah olmaz olsun Bu kaçıncı ayrılıktır yine geldi ahh beni buldu Bu kaçıncı yanlızlıktır olan yine bana oldu Olmaz olsun böyle sevda Olmaz olsun sensiz dünya Olmaz olsunnnn Olmaz olsunnn

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu