Evlilik Sitesi

Iğdır Evlenmek İsteyen Bayanlar – Ücretsiz Arkadaş Bulma Sitesi

Herkese iyi günler diliyorum arkadaşlar. Mehtap benim adım. 28 yaşındayım ve Iğdır evlenmek isteyen bayanlar arıyorsanız önce bana yazabilirsiniz. Gerçekten bu kararı alırken çok düşündüm ve sonunda durumu toparladım. Baktım ki yalnızlık artık canımı sıkıyor. Haliyle evlenmek gibi bir karar iyi olacak sanırım. Düşündüm dedim ya hani mesela bana uyan biri çıkar mı karşıma veya ne bileyim seven, sayan, kollayan biri olur mu hayatımda merakla bekliyorum işte.

Iğdır evlenmek isteyen bayanlar genel anlamda titiz düşünüyor çevremden biliyorum. İyi olsun, güzel olsun ama biraz da sevsin ya. Gerçekten sevgiye aç kaldım ben. Uzun süredir kendimle ilgili de düşüncelerim var. Mesela Iğdır’dan taşınmak istemem, burada yaşayayım falan filan işte. Mesaj atan arkadaşlara numaramı vereceğim ayrıca konuşmaya başlarız.

Iğdır Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar

Açık konuşayım mı size ben evlilik kararını kendim almadım. Ailem de destekliyor hatta görücüye gelen olmuştu da ben kabul etmedim geçen sene. Şimdi kendimi daha hazır hissediyorum ve sıfırdan tanışacağım biriyle yoluma devam etmek amacındayım. Otururuz, konuşuruz ama önce telefondan tanışmak gerekiyor sanırım. Sonuç olarak her şeyin de hayırlısını istiyorum orası ayrı mesele.

Neyse arkadaşlar ben sohbetimi bu şekilde başlatacağım. Güzel gözlü, uzun boylu bir bayanım. Bazı kriterlerim var tabi ki. Birincisi arkadaşım olacak kişiyle uzun bir süreç geçiririm. Neden mi? Eee ciddi düşüneceğiz tabi ki. Buna ek olarak çalışmayan kişilerle evlilik düşünemem maalesef. Ben de çalışıyorum. Güzel bir şekilde ilerleyeceğimizi düşünüyorum.

Hemen mesajlar gelecek biliyorum ama sakin ilerleyelim. Ben hızlı giden sevgilerden hoşlanmam. Anlayışlı, mantıklı bir arkadaşlık kurmalıyız. Ben kaçıyorum o halde mesajlarınız gelsin de bakalım ne olacak, kimler yazacak ona göre yolumuzu çizelim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu