Bayan Arkadaş Bul

HOLLANDA EVLİLİK

HOLLANDA EVLİLİK, evlilik sitemizde HOLLANDA EVLİLİK başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… HOLLANDA EVLİLİK başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

HOLLANDA EVLİLİK

0

HOLLANDA EVLİLİK

 

Ben GAZELİ 34 YAŞINDAYIM. YAY BURCUYUM. HOLLANDA DA YAŞIYORUM. BEN HERŞEYDEN ÖNCE İNSANIM DUYGULARIM VAR VE VAR OLAN DUYGULARIMLA ÖZĞÜRCE YAŞAMAK İSTİYORUM AMA BENİMLE BU DUYGULARIMI PAYLAŞAK BİRİNİ ARIYORUM.BENİM ĞĞİBİ DÜŞÜNEN BİRİ OLSUN İSTİYORUM.EVLİLİGİ ÖZGÜRLÜĞÜ KISITLAYICI BİRİ OLARAK DÜŞÜNMÜYORUM EŞİMİN HAYATINA MÜDAHALE ETMEKE İSTEMİYORUM BENDEN ÖNCE NASIL YAŞIYORSA YİNE ÖLE YAŞASIN. BANA ĞÜVENSİN CÜNKÜ BEN ĞÜVENMEYECEĞİM BİRİYLİ EVLENMEM ODA ÖLE YAPSIN BANA ĞÜVENSİNKİ BENİMLE EVLENSİN.
Ne arıyorum: HUZUR MUTLULUK SAYĞI SEVĞİ SADAKAT HOŞGÖRÜ MERHAMET İYİ BİR EŞ, İYİ BİR BABA, YANI BİR İNSANDAN BEKLENECEK HER ŞEYİ İSTİYORUM EŞİMDE…. İNSAN OLMAYI BAŞARABİLİYORSAK İNSANIZDIR ZATEN……

hollanda evlilik, hollanda evlilik sitesi, hollanda da evlenmek

Görünüm

hollanda evlilik, hollanda evlilik sitesi, hollanda da evlenmek
hollanda evlilik, hollanda evlilik sitesi, hollanda da evlenmek

Boyum: 171 – 175 cm (67.0 – 68,9 inch)
Göz rengim: Siyah
Saç rengim: Siyah
Figürüm: İnce
Ağırlığım: 56 – 60 kg ( 121.4 – 132.3 lbs)
Hayat
Medeni durumum: Bekar
Beslenmem: Vejeteryan
Sigara durumum: Hayır, daha ağzıma koymadım
İçki alışkanlığı: Hayır
Ana dilim: Türkçe
Egzersiz durumum: Bomba gibiyim
Kim ile yaşıyorsun?: Anne/babamla yaşıyorum
Çocuklarım: Çocuklarım yok
Çocuk isteğim: Allah nasib ederse
Eğitim durumu: Üniversite
İşcilik durumum: Memur
Mesleğim: Kamu
Kişiliğim: Canlı
Din
Akımım: Sünni
Dini yaşamım: Uygulamaya çalışıyorum
Başörtü takıyormusun yahut başörtülü birisini mi arıyorsun?: Hayır
Sakalın var mı yahut sakallı bir erkek mi arıyorsun?: Hayır
Namazım: Kılabıldiğim kadar
Orucum: Evet, oruç tutuyorum
Kur’an okur musun?: Hayır
Haccım: Hayır
Gıdalardaki katkı maddelerine dikkat eder misin?: Evet
Dinini değiştirdin mi?: Hayır
Aile değerleri: Muhafazakâr
İlgi alanları
Favori gezi mekanlarım: Şehir turu
Favori literatürüm: Polisiye
Hobilerim: Sinema
Alışkanlıklar
TV alışkanlıkları: Belgesel

 

Rüyada abonoz ağacı yahut abonozdan yapılmış eşyalar görülmesi çok inatçı, dediğim dedik, burnunun dikine giden ve kendi bildiğini okuyan ve huysuz biri ile bir evlilik veya iş ortaklığı yapıldığını tasvir eder. Rüyada abanozdan yapılmış bir eşya görmek, sonucu pek de iyi olmayan olaylar ile karşılaşmaya işarettir. Hayatınızda ters giden birkaç şey ile uğraşacağınız manasına da gelir. Bazı rüya yorumcuları da abanoz görmeyi, kuvvetli ve inatçı biriyle karşılaşma bulunacağına yorarlar. Rüyada abanoz ağacı görmek, gören birinin cinsiyetine göre de farklı yorumlanabilir. Rüyada abanoz ağacını bir erkeğin görmesi neşeli, hayat dolu, varlıklı bir kadına yüz yüze kalacağına işarettir. Lakin rüyada abanoz veya abanoz ağacından yapılmış bir eşyayı kadının görmesi ise, katı kalpli ve zengin bir erkekle yüz yüze kalacağı manasına gelmektedir. Abanoz ağacından yapılmış ev eşyası, kadın için de erkek için de evliliğe işarettir. Lakin evlenilecek birinin huysuz ve geçimsiz biri olması olabilecekdir. Abanoz ağacı zorluk ve uğraş manasına da gelir. Bu yüzünden, bu evliliğin çok uzun sürmeyeceğini, ayrılığın yakın bir zamanda olabileceğini tasvir eder. Rüyada abanoz ağacı görmek, uzak bir ülkeye seyahat edeceğinize de delalet eder. Bir rivayete göre de; rüyada abanoz ağacı görmek, Hindistan’a gideceğinize yahut Hindistan’da yaşamış, oranın kültürünü almış, zengin fakat inatçı bir adamla yüz yüze kalım yapacağınıza ve onunla bir dostluk kuracağınıza da delalet eder. Abanoz ağacından yapılma eşyalar, yaşamınızda yüz yüze kalım yapacağınız enteresan gelişmeler olarak değerlendirilir. Halletmek için sizi biraz uğraştıracak bir sorun, inatçı insanlar ve zorlu bir iş manasına gelmektedir. Ama rüyada görülen abanozdan yapılma bir mobilya sedefli ise, zengin bir eş veya işe delalet eder.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu