Bayan Arkadaş Bul

Hawaya

Hawaya, evlilik sitemizde Hawaya başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… Hawaya başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

Hawaya

0

Hawaya Selamlar Ben Zişan 26 yaşındayım Antep de yaşıyorum. Allah’tan korkan kuldan utanan ve Allah rızası için yalnızca evlilik amaçlar bu siteye giriş yapmış olan namuslu terbiyeli bir beyefendi ile yuva kurmak istiyorum

Hawaya, Hawaya Evlilik Sitesi, Hawaya Evlilik, Hawaya Evlilik Uygulaması, Hawaya Evlilik Apk

hawaya, hawaya evlilik sitesi, hawaya evlilik, hawaya evlilik uygulaması, hawaya evlilik apk
hawaya, hawaya evlilik sitesi, hawaya evlilik, hawaya evlilik uygulaması, hawaya evlilik apk

Cinsiyeti Kadın
Medeni Hali Boşanmış
Mesleği Yöneticilik
Ülke Türkiye
Şehir Gaziantep
İlçe İslahiye
Genel Bilgiler
Boyu 1.60 cm
Kilosu 54 kg
Fiziksel Engeli Hayır
Eğitim Durumu Lise
Geliri 10-20 TL
Kimle Yaşıyor? Çocuklarımla
Çocuk Durumu Çocuğum var ve benimle yaşıyor
Sigara Kullanıyorum
Alkol Kesinlikle almıyorum
Burç Başak

Hawaya, Hawaya Evlilik Sitesi, Hawaya Evlilik, Hawaya Evlilik Uygulaması, Hawaya Evlilik Apk
Aradığı Kişinin Yaş Aralığı
30-40
Medeni Hali Boşanmış, Eşini Kaybetmiş
Fiziksel Engeli Hayır
Eğitim Durumu İlköğretim, Lise, Önlisans, Lisans, Lisans Üstü, Farketmez
Geliri Belirtmek İstemiyorum
Çocuğu Farketmez
Sigara Kullanmasın, Kullansın
Alkol Kesinlikle Almasın
Namaz Kılsın, Cuma namazlarını kılsın, Kılmaya çalışsın

Hawaya, Hawaya Evlilik Sitesi, Hawaya Evlilik, Hawaya Evlilik Uygulaması, Hawaya Evlilik Apk

Malumunuz tamamımız evlerdeyiz. Hoş dışarda olsak da biriyle iyi mi tanışabiliriz ki? Hele de bir hayli önemli ilişki arayışında olanlar daha ne kadar evde kalacaklarını iyiden iyiye merak etmeye başlamış olmalı. Olmalı da, dışarı çıkınca da vaziyet pek değişmiyordu ki. Neticeta rağmenıza çıkan fert fakat eğlence peşindeyse siz ne uygulayabilirsiniz ki? İnsanların alnında ‘Ciddi ilişki arıyorum’ yazmadığı sürece kimin eğlenmek, kimin evlenmek peşinde olduğunu anlayamayacak mıyız?

Cevap veriyoruuuuuuuz: Evet, anlayabilirsiniz! Yıl oldu 2020, artık evliliğe giden yol arkadaş ortamından yahut dışarıya çıkmaktan değil online’dan geçiyor. Hawaya tam da bunun için geliştirilmiş bir uygulama!

Öncelikle şunu söylemekte yarar var, Hawaya, bildiğiniz ve daha ilkin deneyip hüsrana uğradığınız diğer uygulamalara hiç benzemiyor. Hani ilk buluşmada evlilik muhabbeti yapılmaz, karşıdaki korkar falan benzer biçimde muhabbetler var ya, hah işte burada o yok.

Çünkü aslına bakarsanız tüm üyeler ciddi ilişki mantığıyla, yaşam arkadaşını bulmak maksadıyla geliyor.

Arapçada ‘Sevgi’ manasına gelen ‘Hawa’ kelimesinden esinlenen Hawaya; geleneklere ve kültürlere saygılı, güvenilir, değerleri ve inançları ön planda tutan yaklaşımıyla tanışmanın ötesinde ‘’hayat arkadaşını” bulmak isteyenlerin yanında olarak onları ciddi ilişkiye sıra sıra yaklaştırıyor! Karşılıklı beğeni ve eşleşmeden ondan sonra geçindiren zamanda Hawaya, dijital ortamda kurulan bağın gerçek bir ilişkiye dönüşmesini sağlayarak kullanıcıları evliliğe giden yolculukları boyunca fakat bırakmıyor.

Burada fake profil yok! Selfie Doğrulama Sistemi var!

Hawaya kuvvetli teknolojik alt yapısı ve kullandığı yapay zekâ ve denetleme kombinasyonu ile bütün üyeleri için ‘’Selfie Doğrulama’’ sistemi tercih ederek kimlik doğrulaması yapıyor.

Böylelikle düzmece profil oluşturulmasına engel olunuyor.

Kadınlara özel “bulanıklaştırma” özelliği yardımıyla o biçimde önüne gelen hepimiz sizin profil fotoğrafınızı göremiyor. (Hani olur ya vazgeçtiğiniz bir tanıdığa denk gelirsiniz ya, burada denk gelmiyorsunuz işte ? )

İlk etapta profil fotoğrafını göstermek istemeyen bireyler için ‘kabul edenıklaştırma’’ seçeneği var. Bu seçenek ile profil fotoğrafı yalnızca bağlantı kurduğu bireylere belirtiliyor.

Ayrıca, kullanıcıların kendilerini rahat ve güvenilir bir ortamda hissetmeleri için ‘Şahit” özelliği seçeneği de yer alıyor. Bu seçeneği aktif hale getiren kullanıcılar güvendikleri bir dostlarını yahut bir aile üyesini sürece dâhil edebilir, onlardan geri bildirimler ve öneriler alabilirler.

Öyle biriyle eşleştikten hemen sonra 9858745 kişiyle daha eşleşmeye geçinmek yok. Bi’ nevi çay içmeye gitmişsiniz şeklinde düşünün.

Kendi ailenizi kurmaya hazır mısınız?

Amerika, İngiltere, Almanya, Fransa, Birleşik Arap Emirlikleri ve Endonezya benzer biçimde 13 değişik ülkede evlenme niyetindeki bekarları bir araya getiren Hawaya şimdi Türkiye’de!

Geleneklerine bağlı, sizinle aynı kültürde büyümüş, aynı biçimde düşünen, değerlerinize ve isteklerinize saygı duyan birisiyle mi evlenmek istiyorsunuz? Sizinle benzer bir yaşam hayal eden o kişiyi tanıyabileceğiniz, geleneksel yöntemlerden değişik bir şey düşünün.

Hawaya, sizinle aynı inançlara sahip, aynı şeylere kıymet verdiğiniz biriyle tanışabileceğiniz, bu yolculuğu takdir eden ve hürmet gösteren bir tatbik. Evde olduğunuz bu sürede Hawaya ile sizinle aynı beklentileri paylaşan, yakınınızdaki bekarlarla tanışın, manalı bir birlikteliğe başlayın.

+ YALNIZCA DOĞRULANMIŞ PROFİLLERİ GÖRÜN
yalnızca gerçek profilleri görmenizi sağlamak maksadıyla yapay zeka ve moderasyon ile oluşturduğumuz bir kombinasyon kullanıyoruz. Uygunsuz eşleşmelere zaman, enerji ve duygu israfına bir son veriyoruz! Benzersiz “selfie doğrulama” özelliğimizle, bütün üyelerimiz yüz tanıma teknolojisi kullanılarak doğruluyoruz. Botlar ve sahte profiller yok!

+ KENDİ KURALLARINIZLA İLETİŞİM KURUN
yalnız KADINLARA ÖZEL
İletişim kurarken kaideleri siz belirleyin. Sizi siz icra eden şeyleri ve sizin için mühim olan değerlerinizi paylaşmanız için sizi destekliyoruz. Siz istemediğiniz sürece asla kimse fotoğrafınızı göremez. Fotoğrafınızı “bulanıklaştırma seçeneği” ile yalnız bildirişim oluşturmayı tercih edeceğiniz bir insana görünür hale getirmeyi seçebilirsiniz.

+ SEVDİKLERİNİZ YOLCULUĞUNUZA ŞAHİT OLSUN.
Şahit özelliği ile güvendiğiniz bir arkadaşınızı yada bir aile üyenizi sohbetinize dahil ederek onların görüşlerini ve tavsiyelerini alabilirsiniz.

+ yalnız ONA ODAKLANIN.
Eşleşmeleriniz içinden size maksimum hitap eden kişi ile sohbetinizi bir adım öteye taşıyın. “Özel Mod” özelliği ile birbirinizle alakalı sonucunızı verene kadar aynı anda başka bireylerle mevzuşmaya ara verebilirsiniz. Birbirinize odaklanmanın vakitı geldi.

+ GÜVENLİĞİNİZE Önem VERİYORUZ.
Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir. Suni zeka ve uzman ekibimizi tercih ederek, her insanın sevgiye doğru yolculuğunun her adımında elit bir biçimde davranıldığı güvenli ve saygılı bir ortam sağlamaya öncelik veriyoruz.

+PREMIUM ÖZELLİKLER İLE deneyİMİNİZİ GELİŞTİRİN.
Hawaya ücretsiz bir uygulamadır. Dilerseniz, Premium donanımlarıyla deneyiminizi bir üst düzeyye taşıyabilirsiniz.
Günlük beğeni limitinizi arttırabilir, üyelik hesabınızı öne çıkarabilir, anlık eşleşme ile arzu ettiğiniz birey ile iletişime geçebilir, sizi beğenenleri görebilir ve bütün bu ek özellikler aracılığıyla aradığınız ilişkiyi bulmaya bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Hawaya, doğru eşleşmeyi bulmanıza ve bunun mutlu bir evliliğe dönüşmesi için bir şans vermenize yardımcı olmak için burada. Hawaya’da eşleşmeden sonsuzluğun başladığı yere kadar sizinleyiz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu