Bayan Arkadaş Bul

Güzel kızlarla tanış

Güzel kızlarla tanış, evlilik sitemizde Güzel kızlarla tanış başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… Güzel kızlarla tanış başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

Güzel kızlarla tanış

İyi günler diliyorum herkese. Görüyorum ki bir çok kişi nasıl bayan arkadaş bulurum sorusunun yanıtlarını arıyor. Aslını söylemek gerekirse biraz zor olabilir şu aralar. Çünkü eski aşklar kalmadı gibi. Yine de var olanları bulmak lazım. Atiye benim ismim. 25 yaşındayım. Bayan arkadaş arayanlar var ise bana yazabilir. Benim de erkek arkadaş aradığımı söylemem doğru sanırım. Yalnızlıktan mı yoksa aşksızlıktan mı bilemedim ama inanın sizden daha çok heyecanla bekliyorum gelecek her yorumu ve mesajı. Bundan dolayı de bayan arkadaş arıyorum diyenlerin yalnızca bir yorum uzağındayım.

Günümüzde bayan arkadaş bulmak zor dediğim gibi ama imkansız değil. Çok kişi var çevremde öyle güzel arkadaşlıklar kurup ilerlemiş ve ciddi şeyler düşünmeye başlamış. Evlenmek üzere olan dostlarım da var. Umarım herkes mutlu olur. Tek istediğim bu zaten. Ama kendime uygun bir sevgili bulmak istiyorum. Zamanı geldi var mısınız? İnsanların bana bakış açısını da söyleyeyim mi?

Görür görmez hemen evlenelim mi diye soruyorlar. Ya da birlikte güzel vakit geçirelim mi diyorlar. Bir dakika ya dursanıza. Daha tanışmadan bu ne acele? Neyse kızmak da istemiyorum biraz heyecanlı olan insanlar her zaman mevcuttur.

Yine de nasıl bayan arkadaş bulurum diye soranların karşısında şuan için ben varım. Umarım güzel bir arkadaşlık kurabiliriz. Ben ciddiyim. Ciddi düşünen bayanlardanım. Güzellik hususundaki düşüncelerinizi de lütfen söyleyiniz. Yani çok mu güzel biriyle sevgili olmak istersiniz yoksa evlenmeyi mi istersiniz ilk görüşte? Ya da ne bileyim ilk görüşte aşk var mı size göre? Tüm bu soruların yanıtlarını düşünüyorum arkadaşlar. O halde ben şuan için mesajlarla alakalı beklemeye koyulayım. Telefon numaramı da yalnızca mantıklı yorum yapan ve mesaj atan arkadaşlarla paylaşacağım bilin istedim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu