Bayan Arkadaş Bul

Güzel bayanlarla tanış

Güzel bayanlarla tanış, evlilik sitemizde Güzel bayanlarla tanış başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… Güzel bayanlarla tanış başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

Güzel bayanlarla tanış

Ben Ceyda Amasya’da yaşıyorum, 27 yaşında bir bayanım. Daha önce iki evlilik yaptım anlaşamadık boşandık. Her iki evliliğim de çok kısa sürdü. Bu evliliklerden çocuk sahibi değilim. Uzunca süredir yalnız yaşayan bir bayanım. Son evliliğim sonrasında artık erkeklere olan güvenimi iyice yitirdim denebilir. Artık çok daha içine kapanık evcimen bir bayanım. Uzunca bir süredir kendimi işime verdim. Neredeyse tüm zamanım işim ile geçiyor, git gide artan zamanı da fakat kendime ayırabiliyorum. Artık yalnızlık ağır gelmeye başladı ve evlilik planları kurmaya başladım fakat eskisi kadar sosyal olmamam ve işimden fazla vakit bulamamam sebebiyle yeni insanlar ile tanışma şansım pek olamıyor. Bu sebep’ten bir evlenmek isteyenler gibi evlilik profili oluşturmak istedim. İlk kez bir arkadaşlık sitesinde evlilik profili oluşturuyorum bundan dolayı neler yazılır pek bilemiyorum. Biraz da diğer evlilik profillerine bakarak hakkımda kısmını doldurmaya çalışıyorum.

Aradığım bey genelde kabul gördüğü gibi her şeyden önce dürüst bir kişiliğe ve dürüst bir yaşantıya sahip olmalı. Ayrıca burada bulunma nedeni gönül eğlendirmek değil evlilik olmalı. Bunların dışında yazan alakasız mesajlara yanıt vermeyi de düşünmüyorum. Maddi olarak büyük beklentiler içinde değilim sonuçta ben de çalışan bir bayan olarak gerekirse eşim müsade ettiği sürece çalışıp aileme destek olabilirim. Yeter ki huzurlu mutlu bir ailemiz olsun. Lakin evlilik düşünen ve evliliğe hazır her beyde olması gerektiği gibi minimum ailesine bakabilecek bir düzeyde maddi gelire ve sürekli olarak bir işe sahip olmalı. Ayrıca benim gibi boşanmış ve çocuk sahibi olmayan beyler öncelikli tercihlerim arasın da ki benim gibi olması daha kolay anlaşacağımı düşünüyorum. Bunların dışında uyduğunuz kriterleri yazarsanız, biraz kendinizden bahsederseniz çok sevinirim. Tabi var ise sizin de kriterlerinizi öğrenmek isterim. Mesajlarınızı bekliyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu