Bayan Arkadaş Bul

Güzel Bayanım

Güzel Bayanım, evlilik sitemizde Güzel Bayanım başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… Güzel Bayanım başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

Güzel Bayanım

Güzel hanımefendi arkadaş bulma emelinde olan erkekler selam adım Sinem. 44 yaşında son mertebe bakımlı izdivaç etmiş boşanmış tek başına yaşayan güzel 160 uzunlukta 52 kiloda kumral bir kadınım.

Neşeli, cana yakın, içten ne istediğini bilen mübalağaya kaçmayan, temizliğe önem veren ve beni her manada maddiyat hariç hoşnut edecek beyler arıyorum.

Genel manada hanede vakit geçirmeyi seven bir kadınım. Hedefim izdivaç etmek filan değil. Günümü gün etmek desem yeridir :). Sadece yaşadığım için hanem müsait güven olduktan sonrasında sizi hanemde misafir edebilirim bu problem olmaz.

Yaşla alakalalı olarak aklı selim olduktan sonra oturup iki laf edebildikten sonra bir şeyleri konuşup tartışabiliyorsak yaşınızın emin olun benim için hiçbir özeni yok.

Evli kadınım erkek Arkadaş Arıyorum.

Beni fotoğraflarımde görüyorsunuz. Sizde resim ilave ederseniz ve karşılıklı beğeni olursa, önce telefonda mevzuşup hemen peşinden yüz yüze tanışmak isterim.

Bu açıklamasu okuyup kendini akıllı sanan zampara olgun bayan arkadaş avcısı bireyler kusura bakmasınlar sizinle işimiz olmaz. Kaliteli insanlarla sevgi, saygı ve dürüstlük çerçevesinde önceliğim gerçek hayat olmak üzere bir şeyler yaşayıp paylaşmak isterim…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu