Sohbet

Güncel Sohbet Siteleri, Güncel Sohbet Siteleri Canlı Chat

Güncel Sohbet Siteleri, evlilik sitemizde Güncel Sohbet Siteleri yepyeni arkadaşlarla tanışın.. Güncel Sohbet Siteleri Chat yapabilir ve Güncel Sohbet Siteleri Canlı Sohbet, Güncel Sohbet Siteleri telefonda sohbet, Güncel Sohbet Siteleri görüntülü sohbet, Güncel Sohbet Siteleri telegram sohbeti başlatabilirsiniz.

Güncel Sohbet Siteleri Kanalları

Güncel Sohbet Siteleri

Günümüz internet ve sanal alemine bakıldığında yüzlerce hatta binlerce Sohbet , arkadaşlık , canlı sohbet ve Chat siteleri mevcut durumdadır. Buna benzer siteler kendilerini ayakta tutabilmek ve google sıralamasında düşmemek için hergün güncel tutulması lazım , güncel derken yani siteye günlük olarak özgün makalelerin yazılması gerekmektedir.

Ama birden çok sohbet sitesi sahibi , sitelerine değişik mekanlarden konu alarak yani kopyala yapıştır yaparak sitelerini güncel tutar ama şunu unutmaktadırlar , google botları herzaman araştırma yapar ve aynı yazıda olan konuları ne yazık ki kabul etmeyecektir. Çünkü google botları konu siteye yazıldığı gibi hemen kontrol etmek için site içine giriş yapar ve kopyala yapıştır yapılmış ise bunun bunun yanında yazılan makale değişik bir siteden alıntı ise hemen belirler ve o makaleyi geri plana atarak siteyi başarısız olarak belirler yani güncel bir sohbet sitesi olarak görmez. Sizlere tavsiyemiz size ait olan chat sohbet siteniz var ise ve bu siteyi üst sıralara çıkarmak istiyorsanız, günlük minimum 2 güncel ve özgün makale yazınız.

Özgün yazılar tabi kiki google botlarının cok hoşuna gider ve yazmış olduğunuz güncel makaleler minimum 2 karekter olması lazım , 2 karekterin üzerinde olması bunun bunun yanında size ek avantaj sağlar ne kadar uzun ve özgün olması sizin sohbet sitenizin okadar üst siralara çıkması demektir. Size burda anlattığım chat sohbet siteleri üzerine yazılmış bir konu anlatımı, ama şuna inanın ki bütün siteler için bunlar en onemli faktördür. Bunlar yapıldığı zaman sizin sohbet siteniz Güncel sohbet sitesi haline girmiştir.

Güncelleme olan bir sitede herzaman google’nin hoşuna gider ve google botları nın herzaman uğradığı kaliteli sohbet sitesi haline gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu